טריפל סי

הענן של ישראל


TripleC

לפרטים נוספים והצעת מחיר:

{{generalError}}
{{result}}
icon
טריפל סי היא גוף IT עם נסיון של 30 שנה בשוק ומטפלת בלקוחות גדולים, בינוניים וקטנים.
icon
שירות טלפוני, אנושי ואישי בעברית 24 שעות ביממה, יחד עם מחלקה ייעודית של קשרי לקוחות ומנהל תיקי לקוחות לטיפול מקסימלי ומלא לשביעות רצון הלקוח.
icon
טריפל סי היא בעלת המתקן הגדול, המשוכלל והמתקדם ביותר במזרח התיכון, בתקינה של Tier 4, התקינה הגבוהה ביותר בעולם.
icon
החברה בעלת הסכמה בתקן הבינלאומי לניהול אבטחת מידע ISO 27001, תקן המבטיח פעולות של ארגונים בגדלים שונים, למניעת דליפות מידע ולחימה בהתקפות של מערכות מידע.
icon
אנחנו לא מנהלים את הלקוח. טריפל סי מפעילה את הענן הציבורי האוטומטי הראשון והיחיד מסוגו בישראל. המערכת מספקת ממשק ניהול נוח ומאפשרת גמישות ושליטה מלאה מכל מקום ובכל זמן.
icon
One Stop Shop- חנות מקוונת בה אפשר לקבל את רוב, אם לא את כל צרכי המחשוב של הלקוח בצורה קלה ונוחה, באמצעות ממשק אינטרנטי המאפשר לנהל את הצד התפעולי, הטכני, המכירתי והכלכלי של הלקוח.
icon
טריפל סי בעלת רישיון ISP ראשי במדינת ישראל וברשותה קווי תקשורת בנפחי קו גבוהים. בנוסף, החברה מחוברת לשלושת הכבלים התת-קרקעיים לחו"ל, הכול כדי לתת את השירות הטוב ביותר, בין אם בתעבורה ובין אם ללקוחות בחו"ל.
icon
טריפל סי, על כלל עובדיה ומנהליה, מאמינה באיכות השירות ופועלת להעלאת רמת השירות תוך שאיפה ל"מצוינות בשירות" ולמתן שירות מקצועי עם איכויות ביצוע גבוהות בכלל ובתחומי הפעילויות המרכזיות של החברה בפרט.
טריפל סי- כל היכולות של ספק ענן בינלאומי
עם כל הערכים המוספים של ספק מקומי

Up