ספק ותשתית אינטרנט ביתי - חבילות דאבל

שירותי הדאבל של טריפל סי כוללים את שירותי ספק האינטרנט ותשתית האינטרנט במקום אחד. מהיום טריפל סי דואגת לכל דרישות האינטרנט שלכם. במסגרת שירותי הדאבל של טריפל סי אתם יכולים לבחור בהתאמה אישית את המהירות הרצויה הכוללת בתוכה את ספק ותשתית האינטרנט. השירות מאפשר לכם לתקשר עם חברת טריפל סי בכל בעיה שיש בשירותי האינטרנט ללא הבחנה בין ספק או בתשתית האינטרנט. חברת טריפל סי הינה ספקית האינטרנט היחידה בארץ המספקת שירותי אינטרנט חכם כאשר כל לקוח יכול להתחבר לכל מהירות אינטרנט, לבצע שדרוג למהירות אחרת ולהתנתק בצורה עצמאית לחלוטין, ללא כל צורך באנשי מכירות ושימור לקוחות. טריפל סי מציעה לרכישה מספר חבילות גלישה בהתאמה אישית לפי דרישות מהירות ואיכות האינטרנט. החבילות מציעות למשתמש הביתי חווית גלישה טובה ומהירה על פני רשת האינטרנט. לפרטים נוספים ניתן לפנות למספר 6400* או להשאיר לנו פרטים בטופס.
 
המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק בלבד

לשיחה מהנייד

לחצו כאן

לסרטון הגדרת נתב

לחצו כאן

למהירויות מינימום

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}
בחרו את המסלול
המתאים לכם
ותתחילו להתחבר
לבד לדאבל של
 

{{ box.Speed }}

{{ box.SpeedType }}

{{ box.Penny }} {{ box.Shekel }}
{{ box.ButtonText }}

חוסך זמן

 • שירותי הדאבל של טריפל חוסכים זמני המתנה של לקוחות בספקים שונים בכך שהחברה מספקת גם את שירותי הספק והתשתית של החברה
 • חיבור מהיר של הבית וחיסכון בזמן מתאפשר בקלות בלי טיפול בשתי חברות שונות לחיבור האינטרנט 
 • יכולת חיבור וניתוק בלחיצת כפתור וללא הצורך בהתקשרות עם נציגי שירות ושימור לקוחות

חוסך כסף

 • שירותי הדאבל של טריפל סי כוללים מע"מ
 • חיסכון בעליות וקבלת חשבונית אחת על שירותי האיטרנט המגיעים מספק אחד במקום שניים
 • טריפל סי השיקה ראשונה את שירותי האינטרנט כמו גם שירותי הענן שלה - ללא התחייבות

חוסך משאבים

 • חבילות ספק ותשתית, כל חבילות שירותי הדאבל כוללים ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט
 • אפשרות השכרת נתב, נתב (מודם) ניתן בעלות השכרה חודשית של 10 ₪
 • כתובת IP פרטית לקבלת כתובת IP קבועה יש צורך בשדרוג החבילה

תמיכה 7*24

מוקד תמיכה הפעיל בכל שעות היממה

פאנל ניהול

יכולות בדיקה, שינוי וסגירת שירותים בלחיצת כפתור

חנות אחת להכל

מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת לבית ולמשרד

כבל תת ימי

החברה מחוברת לכבל התת ימי החזק בארץ

רכישת IP

אפשרות רכישת כתובת IP קבועה (בכפוף לשדרוג)

מידע נוסף:


* המסלול כפוף לתנאים כלליים לשירותי האינטרנט
* מחיר שירותי הדאבל של טריפל סי כוללים מע"מ
* בעת מעבר לחבילה מספקית אחרת, יש להתנתק מהספקית באופן עצמאי.
* המחירים ללקוחות המחוברים לאינטרנט על גבי תשתית בזק
* להתחברות עצמאית יש לבחור את מהירות התשתית הקיימת בבית הלקוח בלבד
* בסיום הרכישה תקבלו מסרון עם פרטי ההתחברות ותוכלו לגלוש מייד לאחר הזנתם בנתב
* אספקת נתב (מודם) של טריפל סי אפשרית באיסוף עצמי ממשרדי החברה בפ"ת או על ידי שליח
* השליחות כפופה לאזורי החלוקה של חברת השליחויות. לרשימת אזורי החלוקה ומועדי האספקה לפי חברת השליחויות - לחצו כאן
* חבילת הגלישה מכילה כתובת IP פרטית (NAT), לקבלת כתובת IP ציבורית או קבועה יש צורך בשדרוג 
* לתמיכה או סיוע בהגדרת הנתב (מודם) ניתן להתקשר למוקד התמיכה במספר 6400*
* למועד חיוב אחר בתעריף אחר ניתן לפנות לנציג ב- 6400*
* קצב הגלישה המצוין הינו קצב הגלישה המרבי (Best –effort) ותלוי בגורמים שאין לחברה שליטה    עליהם בן היתר בתשתית הקיימת שמסופקת בנפרד ללקוח על ידי בעלת תשתית (בזק או הוט).
* החיוב החודשי מבוצע עם קבלת השירות והלקוח יחויב בגינו בין אם המנוי היה לחודש שלם או חלק ממנו.
 
חבילת אינטרנט ביתי בטריפל סי
 
האינטרנט הוא חלק משמעותי בכל תחומי החיים שלנו. הוא משמש אותנו כמעט בכל דבר ובכל תחום. בשל עובדה זו חשוב לבחור בקפידה את חבילת האינטרנט בה אנו משתמשים. לצערנו הרב מרבית לקוחות האינטרנט (שכן מדובר ברוב האוכלוסייה בישראל) אינם מבינים כיצד לבחור בצורה נכונה חבילת אינטרנט ביתי והדבר היחיד שהם מסתכלים עליו הוא המחיר. מבלי שהם יודעים – גם בזה הם לא תמיד צודקים וההיסחפות אחר הזרם מביאה אותם לכדי מצב שבו הם מבזבזים עשרות שקלים מיותרים נוספים בחודש שיכלו לחסוך אם רק היו פותחים מעט את העיניים. לשמחתכם אנו בטריפל סי כאן כדי להציע לכם אפשרויות נוספות לבחירה נכונה של חבילת אינטרנט ביתי.
העידן הדיגיטלי והשילוב של האינטרנט בכל תחומי החיים:

האינטרנט, כפי שציינו כבר, משמש אותנו בכל תחומי החיים. חשבו על זה לרגע: הוא משמש את הילדים שלנו בחיבור לרשתות החברתיות, ליוטיוב ולמשחקים שונים. הוא משמש אותנו לחיפוש מידע, הזמנת אנשי מקצוע, הזמנת מוצרים מהאינטרנט, בירור מידע בנוגע לטיפול במחלות שונות שלא נדע, חיפוש מתכונים לארוחת החג, חיפוש ומציאת עבודות והגשת קורות חיים, פרסום מוצרים ונכסים ביד שנייה (וחיפוש אחר כאלה), בירור מידע בנוגע ללימודים, לימוד של מקצוע או תחום מסוים דרך קורס אונליין, צפייה בסרטים, שמיעת שירים ועוד. אינטרנט טריפל סי מספק לנו את כל הכלים והמידע שאנו צריכים כדי לשפר את החיים שלנו ולגשר על פערים רבים בחיינו וכל זאת בלחיצת כפתור. כל אחד צריך אינטרנט בבית ועל כן חשוב לבחור בחבילת אינטרנט המתאימה עבורנו המאזנת בין מחיר טוב, שירות מצוין וחוויית שימוש ברמה גבוהה. מחיר אינטרנטי ביתי משתנה בהתאם לכמה פרמטרים.

דגשים לבחירת חבילת אינטרנט ביתי בטריפל C:
 • מי הולך לגלוש? – בדרך כלל כל בני הבית עושים שימוש באינטרנט הביתי, החל מהילדים הקטנים ועד ההורים. לאינטרנט יש שימושים שונים ובהתאם לצרכים שלכם תוכלו לבחור את מהירות הגלישה המתאימה לכם ובכלל את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם בבית. כמובן שאם רק הילדים עושים שימוש במחשב לרוב חבילה בסיסית עם מהירות גלישה סבירה אמורה להספיק לילדים וכך תוכלו לחסוך גם בעלויות החודשיות. לעומת זאת, אם אתם עובדים מהבית במשרה מלאה או משרה נוספת או לחילופין עושים שימוש באינטרנט על בסיס יומי, הרי שכדאי לכם לרכוש חבילת אינטרנט ביתי מהירה יותר המתאימה לצרכים שלכם.
 • מה התקציב החודשי? – כמובן שהמחיר הוא לא הכול כאשר מדובר בבחירת חבילת אינטרנט ביתי וההבדלים במחיר עשויים להיות מזעריים יחסית בין חברה לאחרת אך מרבית המשפחות בישראל נמצאות בקשיים כלכליים ולכן כל חיסכון בהוצאה החודשית, קטן ככל שיהיה, עשוי להיות משמעותי בטווח של שנה ויותר. בחברת טריפל סי תמצאו מגוון חבילות במחירים מדהימים ותוכלו לבחור גם את החבילה המתאימה ביותר לתקציב שלכם.
 • היכן אתם גרים? – בהתאם למקום המגורים שלכם חברות תקשורת שונות מציעות חיבור לתשתיות שונות. חלקן עשויות להיות מהירות יותר חלקן איטיות חלקן, חלקן חשופות לתקלות וחלקן בנויות היטב וכו'. בטריפל C אנו מחוברים לתשתית של בזק המכסה את הרוב המוחץ של שטח ישראל.
 • האם אתם מנצלים את פוטנציאל הגלישה שלכם? – לכל אזור יש תשתית שונה ומרחק שונה פיזית משרתי האינטרנט אליהם הכבלים מחוברים ועל כן גם פוטנציאל מהירות גלישה שונה. האם אתם מנצלים את מלוא פוטנציאל מהירות הגלישה שלכם? כאשר אתם בוחנים אינטרנט ביתי ספק ותשתית כדאי לוודא גם נושא זה מול החברה.
 • האם אתם משתמשים בלוויין או כבלים מבוססי אינטרנט? – אנשים המשתמשים בסלקום TV, נטפליקס וכבלים אחרים מבוססי אינטרנט כדאי שידאגו לאינטרנט ביתי מהיר, חזק ויציב.
אנו בטריפל סי מציעים לכם מבצעי אינטרנט ביתי ללא אותיות קטנות:

שימו לב שהאינטרנט, הטלוויזיה, העיתונים וכל כלי התקשורת מלאים במסרים שונים, מבצעים ואפילו כאלה המגיעים עד אלינו בשיחות טלפון להציע לנו את חבילת האינטרנט הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו. אל תיתנו למחיר לסנוור אתכם בלי להבין את האותיות הקטנות. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים מחיר טוב, ללא התחייבות, ללא קנסות אם תרצו לבטל את השירות לאחר מכן וכמובן לשים לב לכך שאתם מקבלים את מהירות הגלישה הרצויה ולא "רק מתקינים לכם תשתית עם פוטנציאל לגלישה הרצויה". משום כך בחברת טריפל סי אינטרנט חכם הוא אינטרנט המאפשר לכל אדם לערוך או לבטל את החבילה שלו כרצונו. כיצד טריפל C עוזרת ללקוחותיה לחסוך זמן יקר וכסף – קצת על האינטרנט החכם של טריפל סי? חברת טריפל C מציעה שירותי אינטרנט חכם ללקוחותיה. החברה תומכת במהפכת הסיבים האופטיים ומאפשרת חוויית גלישה אופטימלית לצד הוזלת מחירי חבילות האינטרנט. בנוסף, בזכות האינטרנט החכם, כל לקוח יכול לבחור אונליין את החבילה המתאימה ביותר עבורו ולשנות אותה בכל עת כרצונו. הלקוחות חוסכים זמן יקר בטלפונים, חוסכים בעלויות. אין צורך לדבר עם נציגי שימור לקוחות כאשר רוצים לבצע שינוי בחבילה או להתנתק והכול מתבצע במהירות בנוחות דרך אתר החברה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם בהרשמה.

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >
Up