מחשוב אישי

בטריפל סי תוכלו לרכוש מגוון מוצרים מבית Lenovo, החל מניידים וכלה בנייחים ותחנות עבודה גרפיות , אשר נמצאים בחזית הטכנולוגיה, מספקים מגוון אפשרויות למגוון תחומים ומגיעים בגדלים שונים. המוצרים מפגינים אמינות ונוחות עבודה ומגיעים עם 3 שנות אחריות. בין אם אתם בעלי עסק קטן או ראשי מחלקת ה-IT בארגון בינלאומי, אתם יכולים להיות בטוחים שהמוצרים של Lenovo הם בשבילכם. לא רק שהניידים ותחנות העבודה של Lenovo נחשבים אמינים ויעילים, הם גם ירוקים וחסכוניים. יתרה מכך, הניידים של Lenovo נחשבים לניידים האולטימטיביים המשלבים גם ביצועים גבוהים וגם משקל נמוך ובכל זאת במארז קשיח ועמיד. חברת Lenovo זכתה לאחרונה בתואר ספקית המחשבים האישיים המובילה בעולם. תחנות העבודה והניידים של Lenovo יבדילו אתכם מהמתחרים בזכות המודל העסקי הייחודי של החברה שיעניק לכם יתרון תחרותי, חדשנות ויעילות ארגונית.

לשיחה מהנייד

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}

בחזית הטכנולוגיה

3 שנות אחריות

אמינות ויעילות

טכנולוגיה ירוקה

חיסכון ניכר בעלויות

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

שרתים

חברת טריפל סי מספקת שרתים מחברת Intel לצד שרתי Power של חברת IBM אשר נועדו לספק לכם ביצועים חכמים ויעילים שנועדו לספק לכם מרווח פעולה רחב לניהול עומסי עבודה בצורה קלה ויעילה ולחיסון ניכר בעלויות. 

תוכנות

חברת טריפל סי מספקת תוכנות אשר מציעות שיפורים טכנולוגיים באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום מחברות התוכנה המובילות בשוק

Up