תוכנות

חברת טריפל סי מספקת תוכנות מבית היוצר של מיקרוסופט, VMware וסימנטק אשר מציעות שיפורים טכנולוגיים באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום מחברות התוכנה המובילות בשוק. התוכנות שמציעה חברת טריפל סי מאפשרות לכם להעצים את יכולותיכם ולממש את הפוטנציאל האישי, העסקי והארגוני תוך חיסכון ניכר בעלויות. 

לשיחה מהנייד

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}
תוכנות VMware

תוכנות וירטואליזציה של חברת VMware

לפרטים לחצו כאן
תוכנות Microsoft

תוכנות חברת Microsoft

לפרטים לחצו כאן
תוכנות Symantec

תוכנות האבטחה של חברת Symantec

לפרטים לחצו כאן

חיסכון ניכר בעלויות

תוכנות מבית מיקרוסופט

תוכנות מבית סימנטק

תוכנות מבית VMware

ביצועים חכמים ויעילים

תוכנות VMware

  • פתרונות וירטואליזציה מוכחים – משולחן העבודה, דרך מרכז הנתונים ועד לענן, מספקים את האנרגיה לעסק, תוך חסכון בעלויות וסביבת IT יעילה, גמישה ונשלטת יותר. 
  • חסכון כספי – קונסולידציה של שרתים המספקת החזר השקעה מהיר תוך חודשים בודדים הנובעים מחסכון בחשמל, מיזוג, שטח רצפה וחומרה.
  • חווית משתמש – עבודה על שרת וירטואלי זהה לעבודה על שרת פיזי. למעשה גם משתמש הקצה וגם מנהל הרשת לא יחושו שום הבדל בתצורת עבודה זו. נוסיף לזאת את העובדה כי ניתן להריץ על התשתית הוירטואלית כמעט כל מערכת הפעלה או תוכנה, ללא צורך בהתאמות מיוחדות.
  • בידוד תקלות ואבטחה – בידוד מוחלט בין השרתים הווירטואליים שעובדים על אותה תשתית פיזית. במקרה של עומס או נזק בשרת וירטואלי אחד, לא תושפע עבודתם של השרתים הווירטואליים הנמצאים על אותו השרת הפיזי.

תוכנות סימנטק

  • פתרונות אבטחה אשר יסייעו לכם להגן על המידע ועל התשתיות שלכם - לא משנה היכן הם מאוחסנים.
  • פתרונות האבטחה הינם מגוונים - החל מהגנה על זהות ועל אינטראקציה מקוונת של משתמש ועד הגנה על מידע קריטי לארגון. חברת סינמטק מסייעת ללקוחות ולארגונים לנהל בצורה מאובטחת את העולם העסקי שלהם על ידי פתרונות אבטחה, אחסון וניהול שנועדו לסייע ללקוחותיה – החל מצרכנים ולקוחות פרטיים וכלה בארגונים גלובליים, להגן ולנהל על המידע שלהם כנגד האיומים המתגברים, ביותר יעילות מכל חברה אחרת.
  • פתרונות האבטחה, הגיבוי וההתאוששות המובילים מסוגם בתעשייה - רשת האינטליגנציה הגלובלית של סימנטק הינה מקור גדול ללקוחות החברה המספקת אבחנה בזמן אמת של איומים דיגיטליים כמעט בכל מקום בעולם. לסימנטק מעל 40,000 חיישנים הפזורים ב-180 מדינות ומעל ל-6000 מתקני ניהול אבטחה.

תוכנות Microsoft

  • תוכנות החל ממערכות הפעלה וכלה בתוכנות אופיס - קו המוצרים של מיקרוסופט כולל מערכות הפעלה של מחשבים אישיים, יישומי שרת לסביבת שרת/לקוח, יישומים עסקיים וצרכניים, תוכניות מדיה אינטראקטיביות, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח. 
  • שיפורים טכנולוגיים שמאפשרים לספק ללקוחות מוצרי תוכנה באיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום - מיקרוסופט העולמית משקיעה במחקר ופיתוח מדי שנה למעלה מ-7 מיליארד דולר. מאמץ זה הניב פרץ של חדשנות טכנולוגית שצפוי לייעל באופן משמעותי את התהליכים העסקיים של ארגונים, עסקים ועובדי הידע.
  • ארגונים יכולים להתייעל ולהצליח אם יציידו את אנשיהם בכלים הדרושים להם כדי לפתור בעיות ולנצל הזדמנויות - התוכנות שמעמידה מיקרוסופט לרשות המשתמשים מאפשרות לכם להעצים את יכולותיכם ולממש את הפוטנציאל האישי, העסקי והארגוני.

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

שרתים

חברת טריפל סי מספקת שרתים מחברת Intel לצד שרתי Power של חברת IBM אשר נועדו לספק לכם ביצועים חכמים ויעילים שנועדו לספק לכם מרווח פעולה רחב לניהול עומסי עבודה בצורה קלה ויעילה ולחיסון ניכר בעלויות. 

מחשוב אישי

הניידים ותחנות העבודה הגרפיות של טריפל סי מחברת Lenovo נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומספקים מגוון אפשרויות ומגיעים בגדלים שונים.

Up