שרתים

חברת טריפל סי מספקת שרתים מבוססי טכנולוגיית Intel של חברות HPE, Dell, Lenovo לצד שרתי Power של חברת IBM אשר נועדו לספק לכם ביצועים חכמים ויעילים שנועדו לספק לכם מרווח פעולה רחב לניהול עומסי עבודה בצורה קלה ויעילה ולחיסכון ניכר בעלויות. שרתים מבוססי Intel מבטיחים גישה מהירה יותר למידע, אבטחה גבוהה ואמינות מוכחת למגוון רחב של צרכים עסקיים, בעוד ש​שרתי ה-Power של חברת IBM תמוכים ב- Big Data לשיפור את הביצועים ומותאמים למידע רב במטרות חישוב יישומים אנליטיים אינטנסיביים בצורה שתסייע לארגון שלכם לצמוח ולהתרחב.

לשיחה מהנייד

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}
שרתי HPE

שרתי HPE מבוססי טכנולוגיית Intel

לפרטים לחצו כאן
שרתי Lenovo

שרתי Lenovo מבוססי טכנולוגיית Intel

לפרטים לחצו כאן
שרתי Dell

שרתי Dell מבוססי טכנולוגיית Intel

לפרטים לחצו כאן

שרתים מבוססי Intel

שרתי Dell

שרתי HPE

שרתי Lenovo

שרתי Power של IBM

שרתים מבוססי Intel
 
  • השרתים של טריפל סי מבוססי טכנולוגיית Intel של החברות HPE, Dell, ו-Lenovo המעניקים ביצועים חכמים ויעילים אשר מבטיחים גישה מהירה יותר למידע, אבטחה גבוהה ואמינות מוכחת למגוון רחב של צרכים עסקיים. השרתים יסייעו לכם לארגן את המידע הארגוני שלכם בצורה חכמה ויעילה. עם הצרכים המתגברים כיום לשירותים חדשים, להתמודדות עם כמויות עצומות של מידע ולחסכון בעלויות, בין אם זה עבור תשתיות פנים אירגוניות ובין אם עבור ספקים של שירותי ענן ישנה דרישה לדרכים חדשות ויעילות לנהל את הצרכים הללו על התשתיות. השרתים מבוססי Intel בעלי ביצועים מובילים וגמישות מרבית שנועדו לספק ללקוח מרווח פעולה רחב לניהול עומסי עבודה בצורה קלה ויעילה.
שרתים מבוססי POWER 
 
  • שרתי ה-Power של טריפל סי מחברת IBM יסייעו לארגון שלכם בשלושה מימדים. ראשית, שרתי ה -Power החדשניים מעוצבים כך שיוכלו לתמוך במידע רב (Big Data) ולשפר את הביצועים של הארגון שלכם. כיום, עם הצמיחה המתמשכת של מידע ממספר רב של מקורות, ארגונים מחפשים דרכים חדשות להפיק תובנות. בואו לחקור כיצד השרתים של יבמ מותאמים למידע רב ומסוגלים לחשב יישומים אנליטיים אינטנסיביים בצורה שתסייע לארגון שלכם לצמוח ולהתרחב. בנוסף, שרתי ה-Power של יבמ, מספקים 'כלכלת ענן' מעולה. תשתיות ה-IT של הארגון שלכם חשובות. זמני התגובה מתקצרים, הדרישות גוברות וארגונים צריכים לספק כמויות עצומות של מידע לעובדים, ללקוחות ולשותפים, דרך דפדפנים, יישומים ושירותים על פני מגוון רחב של מכשירים והתקנים. ענן יעיל ואפקטיבי דורש בסיס יעיל ואפקטיבי. כאן שרתי ה-Power של יבמ נכנסים לתמונה ומספקים מהפך ארגוני וביצועים מעולים. בתור פלטפורמה פתוחה, מערכות ה-Power של יבמ מחוללות מהפכה בתהליך הפיתוח והאספקה של טכנולוגיות חדישות. שרתי ה-Power מספקים לכם את החופש והגמישות המותאמים לצרכים העסקיים שלכם. הפלטפורמה הפתוחה מספקת לכם את החופש להרחיב את האפשרויות שלכם עבור פיתוח טכנולוגי מהיר, יעיל וחסכוני יותר.
 

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

מערכי אחסון

שירותי האחסון של טריפל סי מציעים בין היתר אחסון מוגדר תוכנה ופתרונות אחסון מתקדמים ויעילים ויכולות משופרות למערכות קיימות.

מחשוב אישי

הניידים ותחנות העבודה הגרפיות של טריפל סי מחברת Lenovo נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומספקים מגוון אפשרויות ומגיעים בגדלים שונים.

Up