שירות DRaaS

המודעות לשירותי DRaaS גוברת בגלל שלש סיבות עיקריות:

  1. המשכיות עסקית ברמה גבוהה במקרה של כשל מערכות במערכת הייצור של הלקוח. המשכיות עסקית זו דרושה היום לכל ארגון והעלויות הנמוכות מאפשרות אבטחה של ההמשכיות במקרה של אסון במערכות הייצור או במתקן הלקוח.
  2. מענה לאיומי הסייבר שהולכים ומתעצמים מדי יום ומהווים איום על כל פעילות של כל ארגון. מענה זה מאפשר להתגבר על אירוע סייבר משמעותי ומבטיח המשכיות העסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלה כבר קרו ויקרו ביתר שאת.
  3. חקיקה ורגולציה לחברות המחזיקות מאגרי מידע ונתונים רגישים, אשר דורשות שירותי המשכיות עסקית הכוללות DR (התאוששות מאסון) ו- BCP (המשכיות עסקית).
שירותי DRaaS של טריפל סי מספקים פתרון איכותי ואפקטיבי לחברות הצריכות פתרון DR עבור שרתי הלקוח הווירטואליים מבוססים תשתיות VMware. פתרון זה, בשם vCloud Availability, מאפשר סנכרון נתונים באופן שוטף לסביבת vCloud לצורך שמירת נתונים במתקן מרוחק והקמת שרתים במקרה אסון.

הפתרון מאפשר הקמת שירותי DR ברמה גבוהה, בזמינות גבוהה ובעלויות נמוכות, עם מערכת אחת במתקן הראשי בפתח תקווה, למתן שירותי DR למערכות לקוחות באתרי הלקוח ומערכת נוספת במתקן המשני בחיפה, לטובת פתרון DR עבור לקוחות המקבלים שירות ממתקן פתח תקווה.

היתרון העיקרי בשימוש בשרות החדש, הוא קלות אפיון הפתרון, הקמת השרות, ביצוע תרגילים והתאוששות במקרה אסון – גם במקרה בו נדרש להשתמש במלוא המשאבים בזמן חירום.

שימוש בשרות DRaaS מאפשר DR מלא בעלות מינימלית. העלות כוללת דיסק בנפח המתאים, עלות קטנה לכל שרת מגובה ועלות קטנה למשאבים למערכת המגבה בצד השירות (מתקן טריפל סי).

לשיחה מהנייד

לחצו כאן
צור קשר

אנא הזן כתובת דוא''ל תקינה{{generalError}}
{{result}}

המשכיות עסקית (BCP)

שירות DRaaS מאפשר המשכיות עסקיות ברמה גבוהה במקרה של כשל מערכות במערכת הייצור של הלקוח. המשכיות עסקית זו דרושה היום לכל ארגון והעלויות הנמוכות מאפשרות אבטחה של ההמשכיות במקרה של אסון במערכות הייצור או במתקן הלקוח.

מענה לאיומי הסייבר

שירותי DRaaS נותנים מענה לאיומי הסייבר שהולכים ומתעצמים מדי יום ומהווים איום על כל פעילות של כל ארגון. מענה זה מאפשר להתגבר על אירוע סייבר משמעותי ומבטיח המשכיות העסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלה כבר קרו ויקרו ביתר שאת.

חקיקה ורגולציה

שירות DRaaS מסייע בנושא חקיקה ורגולציה לחברות המחזיקות מאגרי מידע ונתונים רגישים, אשר דורשות שירותי המשכיות עסקית הכוללות DR (התאוששות מאסון) ו- BCP (המשכיות עסקית).

RPO

מיידי

RTO

מיידי

שירות DR מלא

בעלות מינימלית

ביצוע תרגילים

ללא הפרעה

Firewall VDOM

מקצועי בניהול הלקוח

סיפורי לקוחות

{{story.Name}} {{ print(story.ShortContent) }} ...
עוד סיפורי לקוחות >

שירותים נוספים

Office 365

שירותי Office 365 של טריפל סי מחברת Microsoft מסייעים להגדיל את הפעילות העסקית עם כלי העבודה Office, Exchange, OneDrive, SharePoint ו-Lync בענן המותאם לעולם העסקי

SPLA

שירותי SPLA מבית מיקרוסופט למעשה נועדו להחליף את רכישת הקופסה אותה אנו רגילים לרכוש כל מספר שנים, כאשר הלקוח מקבל רישוי להשתמש בתוכנה בדיוק כאילו רכש את אותה קופסה

Up