מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

אינטרנט עם תשתית בזק (בנדל)

החל מהיום, טריפל סי מחשוב ענן מספקת מענה לשתי תופעות בעיתיות, בהן נתקלים רוב הלקוחות של שירותי האינטרנט הביתי.
האחת: מחיר כניסה נמוך לקו התשתית בשנה הראשונה והעלאה של המחיר כעבור 12 חודש  ושוב לאחר 18 חודש.
השנייה: בעיית שירות המתאפיינת בניתוקים רבים ורמת שירות לא מובטחת. החבילות החדשות המוצעות, עתידות לתת מענה לשתי הבעיות. מחיר קבוע לאורך זמן ושירות ברמה גבוהה וללא פשרות.

שירותי גיבוי להתאוששות מאסון - DR Service

המשכיות עיסקית מגדירה את האופן שבו יבוצעו תהליכי הליבה העסקיים של הלקוח במצבי חרום כגון: הפסקות חשמל, הצפה, גורם אנוש, רעידת אדמה או מלחמה, העלולים לפגוע במערכות הליבה של החברה. על מנת למזער, ככל האפשר, את הפגיעה בתהליכי הליבה ולזרז את יכולת החברה לחזור לפעילות בהיקף מלא בפרק הזמן הקצר ביותר, מציעה טריפל סי פתרון גיבוי לזמן חירום והמשכיות עסקית, המספק מענה להתאוששות מאסון בצורה מהירה באתר הגיבוי. השירות מוצע במחיר השווה לכל ארגון כפי שיפורט בהמשך.

טריפל סי ותדיראן טלקום ישתפו פעולה ויציעו שירותי תקשורת בענן

בימים אלו חתמה טריפל סי על הסכם חדש וייחודי לשיתוף פעולה עם חברת תדיראן טלקום, במסגרתו תשמש תדיראן טלקום כשותפת-ענן של טריפל סי ויחד תצענה החברות מגוון שירותי Unified Communication המבוססים על טכנולוגיית ענן. יוצע מגוון שירותים במודל תשלום, לפי שימוש IPaas
(IP as a Service) , המספק חיסכון ברכישה ובניהול של חומרה, חיסכון בעדכון גרסאות ועוד. מודל זה מאפשר לארגונים קטנים וגדולים, פלטפורמה נגישה, ללא לוגיסטיקה מסורבלת וללא צורך בהשקעה כספית גדולה בתשתיות ובתחזוקה שוטפת של המערכת, תוך חיסכון ניכר בעלויות רישוי קבועות.

שרות Snapshot לגיבוי של שרתי VM בענן

כחלק מהשרותים המוצעים בענן, מציעה טריפל סי ללקוחותיה שירות Snapshot למכונות וירטואליות. המכונות הוירטואליות מוגנות על ידי שירות ה- Snapshot אשר מאפשר יצירת עותקים מלאים של המערכת, בכל נקודת זמן וללא השפעה על ביצועי המערכת. כלומר, במידה והמערכת נפלה ניתן לעבוד על עותק שנשמר קודם או לשחזר את המערכת כולה.


לקוחות SAP בעולם: הולנד, סין וארגנטינה

חברת טריפל סי מחשוב ענן נבחרה במאי האחרון על ידי חברת SAP כחברה הישראלית היחידה, אשר תשמש כאחת מארבעה שותפי Hosting  (DATA Center's) המספקים שירותי תשתית לשותפי SAP באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, עבור שירות SAP Business One On Demand. עם השקת שיתוף הפעולה הצטרפו לשירות לקוחות חדשים באזור EMEA, הנהנים משירותי תשתית On Demand, במודל IT as a service  (ITaaS), בעלויות נמוכות, החל ממאות בודדות של שקלים לחודש.


בית טריפל סי על כל מנהליו ועובדיו, מאחל לכם ולכל בני ביתכם:
שנה טובה וחתימה טובה
RoshHashana

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן