מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

שירותי Oracle DataBase כשירות בענן

הסכם חדש לשיתוף פעולה נחתם עם חברת Oracle. במסגרת ההסכם נציע את שירות Oracle DataBase הפופולארי, כשירות SaaS (תשלום לפי שימוש) על גבי ענן החברה. השירות יוצע במסגרת חבילות אטרקטיביות, הכוללות תשתית לשירות (IT as a servise), ואת שירות Oracle DataBase המספק כלים לניהול כל סוגי הנתונים והיישומים העסקיים, כל זאת בעלות מאות בודדות של שקלים בחודש למשתמש.

שירותי SAP B1 כשירות בענן לשותפי SAP באירופה

חברת טריפל סי, נבחרה על ידי ענקית התוכנה SAP כחברה הישראלית היחידה, אשר תשמש אחת מארבעת שותפי Hosting, המספקים שירותי תשתית לשותפי החברה באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, עבור שירות SAP Business One On Demand.

פרומו אביב 2012

עדכוני מחירים והטבות במסגרת פרומו אביב 2012:
• פרומו על מחירי תשתית נבחרים בענן לשירותים חדשים, לכל הלקוחות
  ולתקופה מוגבלת.
  כל המסלולים יוצעו במחיר של מסלול תלת שנתי.
• בכל שירותי התשתית ניתן יהיה לקבל עד חודשיים (להתנסות ובחינה)
  ללא תשלום.
• הטבות נוספות המיוחדות רק ללקוחות קיימים ולשותפי ענן.
• ההטבות ינתנו ללקוחות חדשים וקיימים לרכישות חדשות בלבד.

שרות MoobeArt בענן

לענן טריפל סי מצטרף שרות חדש ומתקדם להתאמתם של אתרי אינטרנט לגלישה סלולארית. השרות בענן מבוסס על פתרון של חברת MobeeArt, שפותח על ידה לשם התאמתם של אתרי אינטרנט למכשירים ניידים מכל הסוגים ובעלי כל מערכות ההפעלה: iOS, אנדרואיד, Windows Mobile, RIM ועוד. זהו שירות יחיד מסוגו, התומך בשפה העברית ומציע חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, המעוניינים להתאים את אתרי האינטרנט ועמודי הנחיתה שלהם לגלישה סלולרית. כל זאת בעלויות נמוכות, בקלות ובמהירות - ללא צורך בהוצאה הכספית, הכרוכה בדרך כלל בביצוע התאמות מסוג זו.

שדרוג גנראטורים של 2500KW

בימים אלה, אנחנו מגדילים את היכולת של אספקת החשמל לשעת חירום ומתקינים שני גנראטורים נוספים, בהספק של 1,250KW כל אחד. הגנראטורים מותקנים במקום מוגן בקומה תת - קרקעית ויש להם יכולת פעולה של כ- 40 שעות עבודה רציפה יחד – ללא צורך בתדלוק נוסף.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן