מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

גיליון מיוחד לרגל השקת שירותי Office 365 מענן טריפל סי:

השקת שירותי Office 365 כחול לבן

לראשונה בישראל (וגם בעולם כולו...) שירותי Office 365 המוכרים, משתלבים בענן טריפל סי, עוברים גיור כהלכה ומשווקים על ידינו כשירות מקומי כחול לבן ומטבע מקומי. מהיום, בנוסף לשירותי ענן מקומיים, כמו שרתים בענן, שירותי אבטחת מידע, שירותי תקשורת ועוד, ניתן לקבל גם שירותי Office 365 הכוללים מגוון שירותים – הכול מספק הענן של המדינה, עם חשבון אחד ומוקד תמיכה אחד – המסופקים בעברית עם מוקד הפעיל 7X24.

שירותי Office 365 מחולקים לחבילות להתאמה מושלמת
- חבילות Office 365 Business
- חבילות Office 365 Enterprise
- חבילות Office 365 Personal


Try365

חבילות Office 365 Business

הגדילו את הפעילות העסקית שלכם עם כלי Office בענן המותאמים לעולם העסקי של היום. הפכו את ה-IT שלכם לפשוט יותר תנו עוצמה ושפרו את הזמינות של העובדים שלכם כך שיוכלו לעבוד מכל מקום עם כלי Office המעודכנים תמיד. שירותי Office 365 Business כוללים את החבילות הבאות:

- חבילת Office 365 Business
- חבילת Office 365 Business Essentials
- חבילת Office 365 Business Premium

חבילות Office 365 Enterprise

החבילות המוצעות מיועדות להגדיל את הפעילות העסקית שלכם עם כלי Office בענן המותאמים לעולם העסקים של היום. הצעידו את העסק שלכם קדימה עם מגוון שירותים משולבים, תוכנות תאימות מתקדמות ועוצמת IT מלאה. שירותי Office 365 Enterprise כוללים את החבילות הבאות:

- חבילת Office 365 Enterprise E1
- חבילת Office 365 Enterprise E3
- חבילת Office 365 Enterprise E4

חבילת Office 365 Personal

חבילה המוצעות כמנוי ללקוחות פרטיים ומיועדת לסייע לכם ולבני משפחותיכם לבצע את המטלות שלכם מכל מקום ובאמצעות מרבית המכשירים. במסגרת החבילה תוכלו להתקין את גרסת ה Office המלאה והעדכנית במחשב PC ובנוסף לטאבלט של Windows על מנת שתוכלו להשתמש בכל התכונות הן באופן מקוון והן באופן לא מקוון. שירותי Office 365 Personal כוללים את המוצרים הבאים:

- גרסת Office מלאה ועדכנית להתקנה בשני מחשבים
- שירותי Office Web Apps
- שירותי OneDrive
- שירותי Skype

ענן ישראלי זה אנחנו

טריפל סי מפעילה את הענן האוטומטי היחיד בישראל – הענן של המדינה. האוטומציה מאפשרת מחירים טובים יותר וטכנולוגיה מתקדמת יותר מכל שירות הנתמך על ידי להק של עובדים. בנוסף, אוטומציה מבטיחה מחירים אחידים לכולם – גם בזמן הורדות מחיר (מי מאיתנו לא נשאר תקוע עם מחירים גבוהים בו בזמן שלקוחות חדשים נהנים ממחירים נמוכים והטבות). ענן טריפל סי מגוון ומאפשר שימוש בשירותים ממתקן החברה בישראל, ושירותים ממתקני מיקרוסופט ברחבי העולם – הכול בהפעלה אוטומטית. העננים יחוברו אוטומטית וידברו אוטומטית לצורך הפעלת השירותים, הניהול שלהם והחיובים שלהם. חיבור זה מאפשר שימוש היברידי בשירותים: חלק מהשירותים בישראל (רגולציה, אבטחה, בטחון ועוד) וחלק אחר במתקנים אחרים בעולם. במילים אחרות, תוכלו ליהנות מכל העולמות של העננים – במחירים הטובים ביותר והשילובים המנצחים.

שילוב מנצח – יתרונות שירותי 365 מענן ישראלי

השילוב המנצח של יתרונות הענן המקומי של טריפל סי עם שירותי 365:
- חיוב חודשי ולא שנתי
- חיוב מקומי בשקלים
- תמיכה מקומית בלעדית
- מוקד שירות בעברית 7X24
- ליווי הלקוח בכל תהליך המעבר
- מעטפת שירותי ענן משלימים
- חלק מהענן הישראלי המוביל

שילוב מנצח – יתרונות ענן 365

השילוב המנצח של יתרונות שירותי 365 עם הענן המקומי של טריפל סי:
- שירות האופיס אולטימטיבי
- שירות הדואר הפופולארי בעולם
- מונע וחוסך שדרוגים
- שקט מתחזוקה ותקלות
- עלות שירות נמוך מרכישה
- תמיכה מקומית בשירות גלובלי

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן