מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

טור אישי

ההודעה (הכמעט*) הכי חשובה של השנה: נבחרנו להיות אחד מבין 25 ספקי ענן אזוריים ברחבי העולם אשר יספקו שירותים המבוססים על פלטפורמת הענן של מיקרוסופט - Azure Pack.עבדנו חודשים ארוכים בשיתוף פעולה עם תים-נטקום ועם מיקרוסופט והקמנו שירות Azure Pack במתקן שלנו. היינו בין הראשונים בעולם להקים את השירות ואנחנו מפעילים אותו בהצלחה רבה.

אחרי ההקמה, ניגשנו יחד עם תים-נטקום לתחרות שותף השנה של מיקרוסופט. לשמחתנו הרבה, קיבלנו הודעה על זכייה בשתי קטגוריות:
1. Worldwide Hosting Partner of the Year
2. Country Partner of the Year Awards
זכייה מדהימה ומפרגנת זו, מעמידה אותנו בשורה אחת עם מיטב ספקי הענן בעולם, מכירה ביכולותינו כחברה ומעניקה גאווה רבה ושמחה בלב לכל הצוותים שהיו שותפים לבנייתה של מערכת הענן המורכבת. באמצע יולי יתקיים כנס בארה"ב ובו יעניקו לנו את הפרס.

- פירוט הזוכים והמתמודדים בכנס שותפי מיקרוסופט העולמי - לחץ כאן
- פירוט הזוכים והמתמודדים בתחרות שותף השנה של מיקרוסופט - לחץ כאן

כמעט*: כי השנה - אנחנו חוגגים את יובל הכסף לפעילות החברה.
אני גאה ב- 25 שנות פעילות פוריה שכולה מסע משיא אל שיא !
טריפ אל שיא !

טריפל סי ותים-נטקום - שותפי השנה של מיקרוסופט

בתחרות השנתית שערכה מיקרוסופט זכו טריפל סי ותים-נטקום, בתואר "שותף השנה לשנת 2014 לתחום ההוסטינג בעולם". זאת ועוד, שתי החברות זכו במשותף בתואר "שותפי השנה של מיקרוסופט בישראל ". התארים הוענקו לחברות על הישגיהן ועל "הדגמת מצויינות בחדשנות והטמעה של פתרונות לקוח, המבוססים על הטכנולוגיה של מיקרוסופט". לתחרות על התארים הנחשקים, אותם מעניקה מיקרוסופט מדי שנה לשותפיה הגלובליים בתחומים שונים, הוגשו השנה 2800 מועמדויות מ-117 מדינות ברחבי העולם. לטריפל סי ולתים-נטקום שיתוף פעולה הדוק ופורה, שאיפשר, בין היתר, במהלך השנה האחרונה, את התכנון וההקמה של הענן הציבורי המתקדם ומהראשונים בעולם מסוגו - ענן המבוסס על טכנולוגיות ה- Azure Pack של מיקרוסופט בנוסף ל - System Center ו- Hyper-V.

שירותי Azure Pack משותף השנה בקטגורית Hosting של מיקרוסופט

בתחילת אפריל הכריזה טריפל סי, על השקת שירותי Azure Pack, המבוססים על פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, שיסופקו על ענן החברה בישראל. רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי הכריז בכנס ההשקה: "אנחנו חלק מרשת גלובלית אחת לאספקת שירותי ענן: Cloud OS Network, עם פלטפורמה אחידה ואפשרות שימוש בענן היברידי בכל רחבי העולם".

טריפל סי הייתה חלוצה בהטמעת הטכנולוגיה אשר נעשתה במשך חודשים ארוכים בשיתוף פעולה עם אגף שירותי המומחה של תים-נטקום ועם מומחי מיקרוסופט, ובסופה - הוקם Azure Pack במתקן בישראל. מאז הוא מופעל בהצלחה. לאות הערכה והוקרה, מעניקה מיקרוסופט לטריפל סי ולתים-נטקום, את תואר "שותף השנה בקטגורית ספקי ענן". Hosting Partner of the Year.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן