מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

כבל תת-ימי חדש

טריפל סי מצטרפת למהפכת הכבל התת-ימי של טמרס טלקום
(Tamares Telecom). שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה רב-שנתי, לשם שימוש בכבל התת-ימי הגדול ביותר, שנפרש בין ישראל ליבשת אירופה. הכבל ברוחב פס של 10 ג'יגה, משמש כקו חיבור ראשי לתשתית האינטרנט של החברה לחו"ל. בשיתוף הפעולה עם טמרס טלקום מכריזה טריפל סי על השלב הבא בפעילותה להוזלת עלויות התקשורת העסקית לארגונים, המחוברים לאינטרנט באמצעות קווי תמסורת.

טלפוניה בענן: VoIP

חברת טריפל סי הכריזה לאחרונה על מתן שירותים של מרכזית VoIP עבור לקוחות החברה בענן הציבורי של החברה - Triple Cloud . השירות החדש מתווסף לרשימה ארוכה של שירותים הניתנים ע"י החברה במודל הענן של טריפל סי – Triple Cloud, מערכת ה- VoIP Cloud תאפשר קבלת כל השירותים הטכנולוגים הנחוצים למשרד המודרני מתוך הענן.
מערכת ה- VoIP Cloud בענן מאפשרת ללקוח לצרוך שירותי טלפוניה מגוונים ע"י קישור פשוט לרשת האינטרנט וללא כל צורך ברכישת קווי טלפון מספקיות התשתית או מרכזיה כלשהיא.

מהפכת מחירים בתעבורת התמסורת

בימים אלה חתמה טריפל סי על הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח עם חברת טמר'ס טלקום. ההסכם נועד לאפשר שימוש בכבל התת-ימי החדש לחו"ל, ברוחב פס של 10 גיג'ה. רוחב פס זה, מתווסף לתשתית הסיבים האופטיים הקיימת של טריפל סי המובילה אל צומת האינטרנט הראשית בישראל וכן לכבל התת-ימי הישן והטוב. יש לציין כי קיימים, מגעים להתחברות גם לכבל החדש של בזק בינלאומי. בכך תהיה טריפל סי למתקן הראשון (והיחיד...) שיהיה מחובר לשלשת הכבלים התת-ימיים בישראל.

הסמכה בתקן אבטחת מידע 27001

טריפל סי מחשוב ענן, נבחנה על ידי המכון לבקרה ואיכות ונמצאה מתאימה לדרישות התקן ISO 27001:2005. ההסמכה תקפה של שרותי מחשוב ענן, תקשורת ואינטרנט, שרותי מחשוב, שרותי אירוח ושירותי DR. להלן קישור לתעודה המעידה על הסמכה בתקן 27001

תוכנת Comitari CP

Customer Protector של חברת Comitari הינו המוצר המתקדם ביותר בעולם להגנה על פרטיות וניסיונות גניבה של פרטים אישיים מחשבונות דו-אל, חשבונות בנק, פייסבוק ובכלל כל סביבת האינטרנט (כגון: גניבת סיסמאות, גניבת לחיצות עכבר, גניבת קבצים וכד').

שרות אינקפסולה Incapsula

מציגים שירות המציע רשת שרתים גלובלית שדרכה מנותבת כל התנועה אל האתר. ההפעלה מתבצעת ע"י שינוי פשוט ב- DNS של האתר ומאותו רגע השרות מנתח ובודק כל בקשה, ומתיר רק לבקשות המורשות להגיע לאתר היעד וחוסם נסיונות תקיפה. הרשת הגלובלית של Incapsula תגן על אתר האינטרנט שלך מפני פורצי מחשבים, מפיצי דואר זבל ואיומים מקוונים אחרים ותתיר תנועה לגיטימית בלבד.

הפעלת ענן במוסדות האקדמיה

שיתף פעולה חדש נרקם בין מרכז החישובים הבין אוניברסיטאי (מחב"א) וחברת טריפל סי מחשוב ענן שהיא, ספקית הענן הציבורי הגדולה בישראל. המרכז החליט לבחון מעשית את הכניסה לענן. במסגרת זו נבחנו מספר חלופות ודרכי פעולה, והוחלט על שיתוף פעולה עם טריפל סי, במודל של הפעלה עצמאית כולל אפשרויות של שילוב בהמשך בין ענן ציבורי וענן אקדמי (פרטי). למיזם הראשוני הצטרפו שתי אוניברסיטאות: אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת חיפה. בימים אלה, עומדים להצטרף גם אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת בן גוריון בנגב והאוניברסיטה העברית בירושלים.

עדכוני מחירים בענן

להלן עדכוני מחירים שנעשו בעת האחרונה וייעשו בקרוב:
• מחירי שרותי האינטרנט בכל המהירויות הופחתו והותאמו לעלויות הכבל החדש.
• עודכנו מחירי שירותי האינטרנט ללקוחות עסקיים וקווי תמסורת מטרו של בזק.
• עודכנו מחירי שירותי האינטרנט ללקוחות אירוח במתקן החברה.
• מחירי תעבורת תקשורת בענן הופחתו ב- 50% (למחיר של 0.5 ₪ לכל 1G).
• המחיר של שירות vCloud ראשון הופחת כפרומו לחציון ראשון של 2012.
• לא תחויב תעבורה פנימית בשירותי vCloud בתוך אותו VLAN.
  תחוייב תעבורה חיצונית בלבד.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן