מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

סיכום עיקרי חדשות טריפל סי מחשוב ענן משנת 2013:

דבר המנכ"ל - מסכמים את שנת 2013 בטריפל סי מחשוב ענן


שנת 2013 הייתה שנה של מאבקים בישראל ובעולם. בשנה זו התמודדנו ונאבקנו על מקומו של הענן בעולם המחשוב העתידי, על מעבר לענן מול מחסומי אבטחת המידע, על מאבק של סוג ספקי השרות ומיקומם הגיאוגרפי ועל נושאים נוספים שקצרה היריעה מלהכיל. התמודדנו והגשנו הצלחה, צברנו אלפי לקוחות עסקיים ואנחנו מספקים מאות שירותים על תשתיות ענן ברמה בינלאומית עם עשרות שותפים ותשתיות תקשורת מתקדמות.

שנת 2014 עומדת להיות שנת פריצה. בשנה זו ייעשו מהלכים משמעותיים של מעבר לענן. זו תהיה שנה משמעותית של קביעת היסודות לפעילות הענן בארץ ובעולם, ובה אנחנו מתכוונים לקחת חלק משמעותי וגדול. בגיליון - סקירה של פעילויות אותם עשינו בשנה שעברה. בשנה הקרובה נשכלל ונגדיל את מערכות הענן שלנו, נמשיך להוביל את תחום שירותי הענן בישראל ונעמיק את הקשרים עם הלקוחות ועם השותפים.
שתהיה לכולנו שנה אזרחית מוצלחת.

מרחיבים את תשתיות הענן עם הווירטואליזציה של מיקרוסופט

טריפל סי מרחיבה את תשתיות הדטה סנטר של החברה ותטמיע טכנולוגיות ווירטואליזציה חדישות של מיקרוסופט שפותחו למגזר ה- Service Providers. הסכם על כך נחתם לאחרונה בין טריפל סי ומיקרוסופט. טריפל סי תטמיע 200 שרתי Hyper-V המבוססים על Windows Server 2012 R2 לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים בישראל.מהפכה בשימוש בשירותי הענן בישראל: תשתית סיבים אופטיים לכל דורש

חברת (Israel BroadBand Company) IBC, הוקמה לשם מימוש מיזם משותף של חברת חשמל וחברת ויה-אירופה, כדי לספק תשתית סיבים אופטיים בישראל לתקשורת המתקדמת מסוגה בעולם. מדובר בקפיצת מדרגה בדרך להרחבת התחרות בשוק תשתיות התקשורת והאינטרנט המהיר בישראל. בשוק הישראלי פועלות היום 2 חברות בלבד "הוט" ו"בזק", דרכן ניתן להתחבר אל רשת האינטרנט.

מנהלים את עיתון מעריב ממתקן טריפל סי

מעריב הוא עיתון יומי ישראלי, היוצא לאור מאז 15 בפברואר 1948. העיתון נוסד על ידי קבוצת עיתונאים בראשות עזריאל קרליבך והיה בשנות ה-50 וה-60 העיתון הנפוץ בישראל. מעריב מאופיין בסגנון כתיבה קליל ותמציתי, בעברית מדוברת ועוסק במגוון נושאים, מפוליטיקה וכלכלה עד לבידור ולרכילות. מנובמבר 2012 עורך העיתון ובעליו הוא שלמה בן צבי.


הסכם ראשון לשירותי ענן משולבים תשתית סיבים אופטיים לסוכני הביטוח של הפניקס

טריפל סי חתמה עם חברת הביטוח הפניקס, על הסכם לאספקת שירותי ענן משולבים תשתית סיבים אופטיים לסוכני הביטוח של הפניקס. זהו הסכם ראשון לחיבור חברות עסקיות באמצעות תשתית הסיבים האופטית של חברת חשמל, לקישוריות בקצבים של 100 מגה סימטרי ועד 1 גיגה סימטרי, לשימוש משופר במערכות המחשוב של הפניקס וצריכת שירותי ענן מלאים ממערכות הענן של טריפל סי.


שולחים את פרחי זר4יו מהעננים

Zer4u היא רשת חנויות הפרחים והמתנות המובילה בישראל, המעניקה ללקוחותיה חוויית קניה ייחודית ונוחה, תוך הקפדה על שירות ואדיבות. הרשת דואגת לספק ללקוחותיה את הפרחים הטריים ביותר, בעיצובים חדשניים וכן מארזי היין, חבילות שי ופינוק, מתנות לידה ועוד מגוון מתנות מקוריות. הרשת הוקמה בשנת 2000 ומאז התרחבה לכ-25 סניפים, שמתפרסים ברחבי הארץ.שלה שירותים רפואיים מתחסנת עם שירותי DR

ש.ל.ה שירותי רפואה הקימה מערכת גיבוי לשעת חירום (DR) חדשנית במתקן טריפל סי, ותשתמש במתקן לשירותי התאוששות מאסון והמשכיות עסקית (BCP) בזמן חירום. המערכת הוקמה באתר ש.ל.ה ובסיום ההתקנה שעברה בהצלחה, הועתקה המערכת למתקן טריפל סי לביצוע DR מלא. המערכת מותקנת במתקן Tier IV של טריפל סי, במסד נעול ומאובטח ברמה גבוהה, הן ברמה הפיזית - כולל נעילה מכנית, נעילה ביומטרית ומצלמות אבטחה, והן ברמה הלוגית עם מערכות של אבטחת מידע ייעודיות.

מעתיקים את מערכות Better Place של TERRACAP למקום טוב יותר

ביום רביעי בערב נתקבלה שיחת טלפון מדייוד שור, נציג חברת TERRACAP ובה בקשה לבצע פירוק כל מערכות בטר-פלייס מחדר המחשב המפואר של בטר-פלייס בראש העין, הובלתו והתקנתו מחדש במתקן טריפל סי, כדי לספק שירותי מחשוב בכלל ומתן שירותים ללקוחות בתחנות הטעינה השונות בפרט. אכן שיחה רגילה, אלמלא הבקשה להעביר ביום ראשון דבר אשר הותיר 3 ימי עבודה (ותוספת של יום שישי) בלבד. העברה תוך 4 ימים - משימה על סף הבלתי אפשרית.

מעבר שכולו זהב למתקן טריפל סי

חברת ZAP דפי זהב מקבוצת ZAP Group העבירה את כל מערכות ה-IT שלה לאירוח במתקן טריפל סי, לרבות אתר דפי זהב, המהווה חלק עיקרי ומכריע בפעילות החברה. החלטתה של ZAP על מעבר לאירוח במתקן טריפל סי התקבלה, לאחר בחינה מדוקדקת של העלויות הישירות והעקיפות, שבסופה נמצא כי המהלך יוביל לחיסכון ויפנה כח אדם, העוסק בתשתיות המחשוב לפרוייקטים, אשר יצעידו את החברה למחוזות מתקדמים ויתרמו לפעילות העסקית שלה. שיקול משמעותי נוסף למעבר הוא יתירותו של המתקן, ממנו נהנים לקוחות טריפל סי, המתארחים במתקן החברה, המאפשר זמינות מערכות ושקט נפשי.

סמבה ויאיאסופט מטיסות לקוחות לתיירות עם תשתית מעל העננים

חברת One1 Samba מקבוצת וואן1 הקימה לאחרונה מערך תשתית חדש זמין ויתיר עבור חברת יאיא סופט (YayaSoft) על מנת לקבל פתרון טוב יותר לאירוח מערכות המידע ואתרי המסחר של חברות התיירות מהגדולות בארץ על סביבת הענן של חברת טריפל סי. לקראת הקיץ והפעילות התיירותית האינטנסיבית, המאפיינת את מדינת ישראל, חברות כמו איסתא, אשת טורס, הדקה ה – 90 וחברות נוספות יכולות לבצע את עבודתן נאמנה בעזרת פתרון יחיד מסוגו, הכולל יכולת גידול לתקופות העומס, כפי שהענן יכול לספק.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן