מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

מרחיבים את תשתיות הענן עם הווירטואליזציה של מיקרוסופט

טריפל סי מרחיבה את תשתיות הדטה סנטר של החברה ותטמיע טכנולוגיות ווירטואליזציה חדישות של מיקרוסופט שפותחו למגזר ה- Service Providers. הסכם על כך נחתם לאחרונה בין טריפל סי ומיקרוסופט. טריפל סי תטמיע 200 שרתי Hyper-V המבוססים על Windows Server 2012 R2 לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים בישראל.
במסגרת שירותי ה- Data Center as a Service, דוגמת vCloud מבית היוצר של חברת VMware, משיקה טריפל סי שירות חדש המבוסס שרתי Hyper-V, הידועה גם בשם Cloud OS Network, בגרסה חדשה ששוחררה לפני שבועות ספורים. טריפל סי תטמיע 200 שרתי Hyper-V ואלפי מכונות וירטואליות מבוססי Windows Server 2012 R2 שינוהלו על ידי System Center 2012 R2 ו- Azure Pack מבית מיקרוסופט.

הפניקס חתמה עם טריפל סי על הסכם ראשון מסוגו לשירותי ענן משולבים תשתית סיבים אופטיים של חברת החשמל

טריפל סי חתמה עם קבוצת הביטוח הפניקס, על הסכם לאספקת שירותי ענן משולבים תשתית סיבים אופטיים לסוכני הביטוח של הפניקס. מדובר בהסכם ראשון לחיבור חברות עסקיות באמצעות תשתית הסיבים האופטית של חברת חשמל, לקישוריות בקצבים של 100 מגה סימטרי ועד 1 גיגה סימטרי. ההסכם יאפשר שימוש משופר במערכות המחשוב של הפניקס וצריכת שירותי ענן מלאים ממערכות הענן של טריפל סי. במסגרת ההסכם, יוכלו סוכני הפניקס להתחבר לשירותי ענן מלאים ולקבל שירותי אינטרנט משופרים, שירותי גיבוי ואבטחת מידע ועוד.

מעתיקים את מערכות Better Place של TERRACAP למקום טוב יותר

ביום רביעי בערב נתקבלה שיחת טלפון מדייוד שור, נציג חברת TERRACAP ובה בקשה לבצע פירוק כל מערכות בטר-פלייס מחדר המחשב המפואר של בטר-פלייס בראש העין, הובלתו והתקנתו מחדש במתקן טריפל סי, כדי לספק שירותי מחשוב בכלל ומתן שירותים ללקוחות בתחנות הטעינה השונות בפרט. אכן שיחה רגילה, אלמלא הבקשה להעביר ביום ראשון דבר אשר הותיר 3 ימי עבודה (ותוספת של יום שישי) בלבד. העברה תוך 4 ימים - משימה על סף הבלתי אפשרית.

מובילים את קבוצת לינוע עם שירותי תקשורת ומחשוב ענן של טריפל סי

קבוצת לינוע הינה הקבוצה הוותיקה בישראל בענף הלוגיסטיקה וההובלה היבשתית, משנת 1932 ועד היום. החברה מורכבת ממספר חברות בנות, המספקות יחד פתרונות בתחום ניהולה של שרשרת האספקה וההובלה היבשתית. הקבוצה מספקת פתרונות הובלה ולוגיסטיקה ברחבי הארץ מצפון לדרום, באמצעות מרכזי התפעול בנמלי חיפה, נמל אשדוד, נתב"ג ואזור חדרה.לקוחות מפרגנים

אריאל שקרצ'י. מעריב:
רמי יקירי ולכל הצוות המופלא של טריפל סי, תודה מקרב לב על העבודה הקשה, המורכבת והמקצועית. נתתם לי תחושה של שותפות אמתית, ולמרות לוחות הזמנים הקצרים מאוד עד בלתי אפשריים, הצלחתם להעלות את תשתיות המחשוב של הקבוצה לאוויר בצורה חלקה, ללא פגיעה בפעילות השוטפת של העיתון, אתר NRG וחטיבת המגזינים.

גלעד טופיאס. FBC:
רציתי לומר תודה ולהביע את הערכתי על השירות המהיר והמצוין שקיבלתי אתמול מנציג שירות הלקוחות שלכם בשם אודי תורג'מן. לפני מספר חודשים עברתי דירה ובמועד זה עברתי אליכם לאחר שנים רבות, במהלכן הייתי לקוח של ספק אינטרנט אחר. אתמול נדרשתי בפעם הראשונה לשירות טכני ואודי הנחמד ענה לי בתוך פחות מ-20 שניות!
מעבר למענה המהיר, עד לפתרון מלא של התקלה הטכנית, זכיתי לשירות אישי, סובלני, מקצועי ואדיב - תכונות מיוחדות ונדירות במחוזותינו! אני מודה שאני אחד כזה שנוהג להתלונן כשאני נתקל בשירות לקוי ולכן, גם במקרה זה - כשנתקלתי בשירות נהדר ויוצא דופן בנוף הישראלי - מצאתי לנכון לפנות אליך באופן אישי כדי לשבח את אודי ולהביע את הערכתי על מסירותו לטריפל C והאכפתיות שהפגין במהלך הטיפול בפנייתי.
אם יורשה לי, חשוב לי לומר שבעיני שאודי הוא נכס עבור טריפל C - שמור עליו היטב ודאג להשאיר אותו שמח ומרוצה כפי שהוא דואג להשאיר את הלקוחות שלכם שמחים ומרוצים כמוני. תודה רבה ויישר כח!

אמנון קלצ'י. STOCKS-FILTER.COM:
תודה לצוות טריפל סי על הסיוע בתהליכים ידניים שנדרשו באירוח אתר http://stocks-filter.com על שרתי CCC. הסיוע ניתן לי בעל האתר ולבית התוכנה מאוקראינה http://p-product.com שפיתח עבורי כקבלן משנה את האתר. זה קבלן שעובד עם חברות נוספות בישראל כולל בורסאיות.

דני חסון. TNM TECHNOLOGY & MANAGEMENT:
רציתי להעביר לכם את הבעת התודה שאני חש כלפי העבודה המסורה שבוצעה בפרויקט העברת השרתים אליכם. העבודה היתה ברמה מקצועית גבוהה אבל לא רק מזה התרשמתי. התרשמתי מההרגשה שאתם מוכנים לעשות הכל כדי לעמוד ביעד הזמן הקריטי ובמיוחד נתונה תודתי למשה שעבד מאוחר לתוך ערב חג סוכות וסופי שבוע בלילות ובבקרים. מיחסי העבודה למדתי שאצלכם שלקוח זה לא לקוח אלא הרבה מעבר לזה.

חידושים בשירותי הענן

- מחירי תוספות הזיכרון והדיסק בשרותי ה- VPS ירדו לכלל הלקוחות
  אשר הוזילו בכ-50% את מחירי התוספות
- הרחבה של שרות תיבות הדוא"ל על בסיס Hosted Exchange – שחזור מייל   בודד. השרות ימשיך להינתן ללא עלות כערך מוסף ללקוחות של טריפל סי !
- הרחבה של שרותי אבטחת המידע לכלל האופציות לרכישת תעודות SSL.
- מערכת הפעלה Windows 2012 בתשתיות ענן טריפל סי כבר כאן !
- שרות חדש של מרכזיה בענן (VoIP) כבר אצלנו !
  למידע נוסף לחץ כאן
- חבילות ניטור חדשות לשרתים וירטואליים ולחבילות אחסון אתרים.
  למידע נוסף לחץ כאן
- רוצה להתנסות בשרות ענן שלנו וחושש מהתחייבות ?
  עכשיו יש אפשרות לבדוק כל שרות ענן הקיים בחנות שלנו ללא התחייבות וללא
  עלות ! - להתעניינות לחץ כאן

- עליות מחירי תוכנה של חברת מיקרוסופט ב- 2014 ו- 2015:
- עליית מחיר של Windows Server Datacenter של 38% החל מ- 1 בינואר
  2014. עליית מחיר נוספת של 13% בשנת 2015.
- עליית מחיר של Dynamics CRM ממוצעת של 33% החל מ- 1 בינואר 2014.
- עליית מחיר של CIS Datacenter של 24% החל מ- 1 בינואר 2014.
  עליית מחיר נוספת של 9% בשנת 2015.
- עליית מחיר של (Terminal Services) Remote Desktop Services, של
  20% החל מ- 1 בינואר 2014.

תמונות וסרטים

- קמפיין טלוויזיה לשירותי תשתית בענן:
  לתשדיר לחץ כאן
- קמפיין טלוויזיה לשירותי דואר בענן:
  לתשדיר לחץ כאן
- קמפיין טלוויזיה לשירותי גיבוי בענן:
  לתשדיר לחץ כאן
- קמפיין טלוויזיה לשירותי אינטרנט בענן:
  לתשדיר לחץ כאן

תוכנית שותפים

תוכנית לשותף ענן מאפשרת שליטה לניהול של משאבי ענן על ידי השותף. התוכנית מאפשרת לשותף להשתמש במערכות מתקדמות, ללא כל השקעה ולרכוש מערכת ענן אישית הכוללת תוכניות שונות ומגוונות באופן עצמאי ואוטומטי.שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן