מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,


טריפל סי מחשוב ענן יוצאת במבצע מיוחד ללקוחות חדשים ומחלקת תווי שי לרכישת שירותי ענן בשווי 255 ₪ ללקוחות חדשים בלבד. קבלת תווי השי מחייבת רישום במהלך חודש אוקטובר. מימוש וניצול תווי השי ניתן לביצוע עד סוף אפריל 2014 (חצי שנה). בתווי השי ניתן לרכוש חבילות שרות מהסוגים הבאים:

טלפוניה בענן (VoIP)

חברת טריפל סי מכריזה על מתן שירותים של מרכזיית VoIP בענן. השירות החדש מתווסף לרשימה ארוכה של שירותים הניתנים ע"י החברה במודל הענן של טריפל סי. מערכת ה-VoIP Cloud תאפשר את קבלת כל השירותים הטכנולוגים הנחוצים למשרד המודרני מתוך הענן. כל זאת על גבי כל סוגי תשתיות האינטרנט כולל קווי ADSL בסיסיים. השרות ניתן ללא הגבלות תשתית פיזיות, בין אם הטלפון הוא משרדי או סלולרי, הוא יכול לקבל את שירותי מרכזיית VoIP בענן דרך חיבור אינטרנט פשוט בלבד. שירותי VoIP, כמו כלל שירותי מחשוב הענן של חברת טריפל סי, ניתנים במודל "תשלום לפי שימוש" אשר מגדיר את תשלום החבילה לפי רמת השימוש, מודל העבודה של חיוב לפי פעימה (דקה) עובר למודל חיוב לפי שנייה, עם יכולות גידול וקיטון דינמיות המאפשרות הוספת והחסרת שלוחות בצורה קלה, פשוטה ומהירה וכמובן השירות ללא התחייבות וללא קנסות יציאה.

אירוח אתרים מוגן ומאובטח

אירוח אתרים בסביבה שיתופית (מבוססת IIS 7.5 או Linux NG). לכל אתר מוקצה שטח דיסק על גבי שרתי אינטרנט שיתופיים ייעודיים עם שרידות וזמינות מירביים. מרכיבי תשתית האירוח מנוהלים ע"י טריפל סי ומאפשרים את אירוח האתר בעלות חודשית נמוכה וללא השקעה. לרשות הלקוח ממשק ניהול מתקדם המאפשר ביצוע פעולות מתקדמות באתר ומעקב אחר ביצועיו לרבות: בדיקת מצב חשבון, צפייה בנתוני השרת (ניצולת תעבורה, שטח דיסק ועוד), ניהול הדואר האלקטרוני, ניהול חשבונות FTP, גיבויים, ניהול תיקיות וקבצים, ניהול בסיסי נתונים, סטטיסטיקות לניתוח התנועה באתר, כלי שיווק ואופטימזציה לקידום האתר במנועי חיפוש ועוד. לשרות מספר אפשרויות הרחבה:
- רכישת אתר עם כתובת IP ייעודית להגברת אבטחת המידע בגישה עם SSL
  Certificate.
- הגנה ואבטחת האתר עם Web Application FireWall מבית Incapsula.
- אפשרויות שדרוג השרות בנפחי גיבויים \ אתר \ בסיס נתונים באפשרויות חבילת
  הבסיס.
- הרחבת כמות תיבות המייל מהתיבה הכלולה בבסיס.

חבילת יישומי גוגל (Google Apps) הכוללת דוא"ל

שירותי Google Apps הם שירותי דואר (מייל), שירותי דיסק שיתופי וכן עריכת מסמכים בענן המוגשים ללקוחות עסקיים מבית היוצר של Google, בגישה מדפדפן ומכל מכשיר המחובר לאינטרנט. השירותים הכלולים בחבילה הם: Gmail, Calendar, Docs, Talk, Sites, Video והם מאופיינים בעיקר ע"י שטח אחסון רחב.

דוא"ל מבוסס Exchange

Hosted Exchange הינו שירות במודל של (Software As A Service)
SaaS לשרת הדואר המקומי הנפוץ ביותר מבית מיקרוסופט. Hosted Exchange מאפשר לארגונים קטנים הרוצים לנהל את המידע העסקי שלהם, ואשר נמנעו מכך בשל ההשקעה הגדולה הכרוכה בכך, את היכולת לעשות זאת. בעבר נדרש לרכוש שרת, רישיונות למערכת ההפעלה ולשרת הדואר בעלות של אלפי דולרים. היום - השרת הפך לשירות כמעט ללא השקעה, הטמעה וזמן עבודה יקר, אשר הומר לזמינות מיידית וללא כל התחייבות.

שם מתחם לאירוח אתר או תיבות דואר (Domain name)

דומיין (DOMAIN) או שם מתחם, הינו שם ייחודי הניתן לכתובת IP ברשת האינטרנט. שם המתחם מורכב מהשם שנבחר ומסיומת המצביעה לרוב על תחום אליו האתר משתייך. על מנת למנוע התנגשות בין שמות מתחם בסיומת אחת, מתקיים מרשם של שמות מתחם ע"י גוף אחד כדוגמת איגוד האינטרנט הישראלי.

שירותי גיבוי לשרתים ותחנות (Back-Up) הנמצאים בענן או באתר הלקוח

גיבוי מרוחק (מוכר גם כגיבוי מקוון, או גיבוי לאתר חוץ) מאפשר לגבות את המידע לאתר חיצוני על גבי רשת האינטרנט. פתרון זה מאפשר לכל עסק גיבוי מרוחק למידע הקריטי וכל זאת ללא שינוע פיסי של עובדים וקלטות למתקנים חיצוניים.

שירותי הגנה על הדפדפן (Comitari)

שרות Customer Protector של Comitari הינו השרות המתקדם בעולם להגנה מושלמת מפני התקפות WEB, גניבת זהויות באתרי אינטרנט ציבוריים. השרות מספק הגנה על פרטיות הגולש והגנה מפני ניסיונות גניבה של פרטים אישיים מחשבונות מייל, חשבונות בנק, פייסבוק ובכל סביבת האינטרנט (כגון: סיסמאות, גניבת לחיצות עכבר, גניבת קבצים וכדומה).

המבצע נגמר

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן