מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,


טריפל סי מחשוב ענן מברכת את כל לקוחותיה בברכת שנה טובה ומחלקת הטבות לחג לשירותי סינון תכנים ושדרוגי מהירויות האינטרנט ללקוחות קיימים בלבד קבלת תווי השי מחייבת רישום במהלך חגי ישראל.

סינון תכנים חינמי לשירותי אינטרנט

חברת טריפל סי מציעה לקוחותיה שרות סינון והגנה מפני אתרי אינטרנט המכילים תכנים פוגעניים להגנה על גלישת ילדים ברשת. ניתן לקבל את תוכנת הסינון "מורשת" בגרסה חינמית באמצעות פניה לנציג מכירות בטל: *6400, או את תוכנת הסינון "Puresight" בגרסה חינמית דרך האתר של חברת טריפל סי. השרות ניתן ללא תשלום.

שרות סינון תכנים "מורשת" גרסה מלאה – 3 חודשים חינם

שירות סינון תכנים הינו שירות ייחודי לגלישה ברשת האינטרנט אשר מאפשר ללקוח לקבוע את רמת הסינון של האתרים אליהם גולשים ילדיהם. שירות סינון התכנים יגן על הילדים מפני חשיפה לאתרי פורנו, אתרים המעודדים שימוש בסמים, אתרי טרור ואלימות, הימורים בלתי חוקיים וכדומה. השירות אינו כרוך בהתקנת תוכנה מיוחדת במחשב הביתי. באפשרות הלקוח לקבוע את רמת הסינון ותזמון הסינון של האתרים במהלך היום (בחירת זמנים לאורך היום בהם המבוגרים אינם בבית).

שרות סינון תכנים "Puresight" גרסה מלאה – 3 חודשים חינם

שירות סינון תכנים "Puresight" בגרסה מלאה לגלישה ברשת האינטרנט תוך קביעת רמת הסינון של האתרים אליהם המשתמשים גולשים. שירות סינון התכנים יגן על הילדים מפני חשיפה לאתרי פורנו, אתרים המעודדים שימוש בסמים, אתרי טרור ואלימות, הימורים בלתי חוקיים וכדומה. השירות כרוך בהתקנת תוכנה מיוחדת במחשב הביתי.

שדרוג חינם לחבילת גלישה מ- 20 מגה ל- 40 מגה ל- 3 חודשים

חברת בזק שדרגה לאחרונה לאלפי לקוחותה את קו האינטרנט מ 20 מגה ל 40 מגה ללא תשלום במסגרת מבצע ארצי לשדרוג מהירות הגלישה ברשת. חברת טריפל סי מעניקה חינם את עלות השדרוג ל- 40 מגה לכל הלקוחות בעלי חבילת גלישה 20 מגה למשך 3 חודשים.

שדרוג חינם לחבילת גלישה מ- 30 מגה ל- 40 מגה ל- 6 חודשים

חברת בזק שדרגה לאחרונה לאלפי לקוחותה את קו האינטרנט מ 30 מגה ל 40 מגה ללא תשלום במסגרת מבצע ארצי לשדרוג מהירות הגלישה ברשת. חברת טריפל סי מעניקה חינם את עלות השדרוג ל- 40 מגה לכל הלקוחות בעלי חבילת גלישה 30 מגה למשך 6 חודשים.

המבצע נגמר

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן