מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,


טריפל סי מחשוב ענן מברכת את כל לקוחותיה בברכת שנה טובה ומחלקת תווי שי לחג לרכישת שירותי ענן בשווי 555 ₪ ללקוחות קיימים בלבד. קבלת תווי השי מחייבת רישום במהלך חגי ישראל. מימוש וניצול תווי השי ניתן לביצוע עד סוף מרץ 2014 (חצי שנה).
בתווי השי ניתן לרכוש חבילות שרות מהסוגים הבאים:

שירותי שיחזור מייל בודד בתיבת דואר (Single Item Restore)

שירות Hosted Exchange בענן טריפל סי עבר לאחרונה מספר שדרוגים. השדרוגים נועדו לשיפור אבטחת מידע, יכולת גידול ועמידה בכמויות משתמשים ותעבורה נכנסת ויוצאת מהמערכת. במסגרת זו, הורחבו היכולות של אבטחת המידע, הגיבוי והשחזור של כל המערכת.
כחלק מהרמה החדשה של שרידות המידע, תספק טריפל סי ללקוחותיה את היכולת לשחזר פריט בודד או תיבה בודדת לתקופה של 21 יום מרגע המחיקה.

שירותי תמונת בזק לדיסקים בענן (Snap-Shot for Virtual Machine)

כחלק מהשירותים המוצעים בענן, מציעה טריפל סי ללקוחותיה שירות Snapshot למכונות וירטואליות. המכונות הוירטואליות מוגנות על ידי שירות ה- Snapshot אשר מאפשר יצירת עותקים מלאים של המערכת, בכל נקודת זמן וללא השפעה על ביצועי המערכת. כלומר, ניתן לצרף עותק מצולם כדיסק נוסף למכונה על מנת לשחזר קבצים או לשחזר את המערכת כולה.

שירותי גיבוי לשרתים וירטואליים (Back-Up)

גיבוי מרוחק (מוכר גם כגיבוי מקוון, או גיבוי לאתר חוץ) מאפשר לגבות את המידע לאתר חיצוני על גבי רשת האינטרנט. פתרון זה מאפשר לכל עסק גיבוי מרוחק למידע הקריטי וכל זאת ללא שינוע פיסי של עובדים וקלטות למתקנים חיצוניים.

שירותי אבטחת מידע להגנה על אתרים (Incapsula WAF)

השרות מציע הגנה אקטיבית על אתר ה- WEB שלך ומתבצע ע"י ניתוב התעבורה דרך רשת שרתים גלובלית. ההפעלה מתבצעת ע"י שינוי פשוט ב- DNS של האתר ומאותו רגע השרות מנתח ובודק כל בקשה, ומתיר רק לבקשות המותרות להגיע לאתר היעד וחוסם ניסיונות תקיפה. הרשת הגלובלית של Incapsula תגן על אתר האינטרנט שלך מפני האקרים, מפיצי דואר זבל ואיומים מקוונים אחרים ותתיר תנועה לגיטימית בלבד.

שירותי אירוח והתאמת אתרים לגלישה בטלפונים חכמים (MobeeArt doMobee)

שרות doMobee של MobeeArt מאפשר את הפיכתם של אתרי אינטרנט לאתרים המותאמים לגלישה ממכשירים ניידים ו/או בניית אתר חדש המותאם לגלישה ממכשירים ניידים תוך דקות.

גישה מוצפנת ומאובטחת לשרת (SSL VPN)

רשת וירטואלית פרטית SSL VPN
(Secure Sockets Layer Virtual Private Network) היא צורה של VPN, המאפשרת להשתמש בדפדפן אינטרנט סטנדרטי. בניגוד לחיבור IPSec VPN המסורתי VPN SSL אינו דורש התקנה של תוכנת לקוח מיוחדת במחשב של משתמש הקצה. הוא מאפשר למשתמשים מרוחקים עם גישה ליישומי אינטרנט, גישה ליישומי שרת/לקוח וחיבורי רשת פנימיים. התעבורה בין דפדפן האינטרנט ומכשיר ה- SSL VPN מוצפנת בפרוטוקול SSL. החיבור לפורטל ה- SSL VPN באמצעות סיסמה הניתנת לתיקוף בשרת ה- AD/Ldap של הלקוח.
ניתן להשתמש בשירות בשתי צורות עיקריות: Gateway לרשת פנימית ליישומים שאינם יישומי Web והפניה ל- URL ליישומי Web.
השירות מושלם לגישה מוצפנת מכל מקום באמצעות רשת האינטרנט לשרת הוירטואלי בענן טריפל סי.

שירותי אנטי וירוס לשרתים בענן (Symantec Security Suite)

שרות Symantec Security Suite מגן על נכסים עסקיים חיוניים על ידי פריסה של מערכת אבטחה נגד תוכנות זדוניות ונגד איומים, כגון דואר זבל. טכנולוגיה זו הינה הראשונה בתעשיית אבטחת המידע המשלבת הגנה על מערכות הקצה, מחשבי PC, מחשבים ניידים ומערכות שרתים. באמצעות טכנולוגית Symantec Insight, ביצועי התוכנה מהירים יותר ובעלי אבטחה איתנה של נקודות קצה. השירות הוא לשרתים בענן טריפל סי.

שרות מנוהל לשרת וירטואלי בענן (Manage & Support)

שירות ניהול שוטף ותחזוקה ייזומה ומונעת לשרת בענן או באירוח, ומתבצע על ידי אנשי השירות של טריפל סי. השירות כולל טיפול שוטף וטיפול יזום בהתייחס למערכת ההפעלה (System) של השרת. מערכות ההפעלה תיבדקנה באופן שבועי ותקופתי.
טיפול ברמה שבועית של: תפקוד כללי, לוגים, נפחי דיסק, אנטי וירוס, עומסים וגיבוי. טיפול ברמה תקופתית של: עדכונים קריטיים (Critical Updates), ביצוע שחזור מדגמי וניקוי קבצים. טיפול על פי בקשה: הוספה/מחיקה של משתמשים, התקנה/הסרה של מדפסות, שינוי הרשאות ושחזור קבצים.

חבילת ניטור לשירותים בענן (Monitoring Sensors)

חבילות ניטור לשירותי התשתיות או אירוח האתרים בענן של טריפל סי.
השירות הינו תוספת לחבילת השירותים הקיימים וביכולתו לנטר מגוון רחב של אפשרויות. הניטור הינו דרך ממשק בדפדפן ומראה תמונה חיה של השירות, כמו כן היסטוריה של אותו נושא. חבילת השירות כוללת:
- בדיקת תקינות השרת (PING)
- בדיקת כשירות האפליקציה
- בדיקת כשירות השירות במערכת ההפעלה
- אחוז נצילות המעבד
- אחוז נצילות הזיכרון
- אחוז נצילות נפח האחסון
בנוסף, אופציה לניטור תעבורת תקשורת מהשרת ואליו וכן חבילת ניטור לאירוח אתרים, וכן אפשרות לבדיקה אם האתר פועל ובדיקה על פי חוקיות ידועה מראש.

המבצע נגמר

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן