מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

אירוח ללקוחות ברמת שרידות בלעדית של Tier4

טריפל סי מחשוב ענן, מספקת שירותי אירוח (Hosting) של תשתיות מחשוב החל משרת 1U ועד מסדים שלמים במתקן החברה הגדול, המשוכלל והמתקדם ביותר בישראל – במדרג Tier 4 שהינו היחידי בארץ לציבור הרחב. המתקן נבנה על בסיס הטכנולוגיות המובילות בעולם בשילוב הידע והניסיון הרב שנצבר בחברה מעל 20 שנה. ניסיון ביישום של מאות פרויקטי תשתיות מחשוב, וירטואליזציה, אתרי גיבוי ואתרי חרום עבור לקוחות החברה.

הערכות במקרי חרום / אסון – Disaster Recovery (DR)

בטריפל סי ניתן למצוא קשת רחבה של פתרונות התאוששות מאסון (DR) עבור ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים. הפתרונות מותאמים לצרכים השונים ובמחירים אטרקטיביים המתקבלים באמצעות שימוש בטכנולוגיית הענן של טריפל סי. בדרך זו משאבי המחשוב הנדרשים לארגון באופן שוטף הינם מינימאליים והם גדלים בהתאמה לפי הצורך - בזמן משבר או בזמן תרגולי בדיקה תקופתיים.

שירותי מחשוב POWER

בעולם המתקדם והמודרני של היום, קיימות מספר מערכות וותיקות שנחשבות לאורך השנים ולאורך כל החידושים הטכנולוגיים למערכות מאוד יציבות ואמינות. במבחן השורה התחתונה, כבר עשרות שנים שהן ללא תחליף. שתיים ממערכות אלה, מבוססות מעבדי Power של יבמ ושתיהן בענן טריפל סי ומוצעות כשרות: האחת, מערכת System p, מבוססת מערכת הפעלה UNIX-AIX של יבמ. השנייה, מערכת System i, מבוססת מערכת הפעלה IBM i.

מודול ריסלר

טריפל סי השיקה את שרותי הענן הציבורי שלה גם לשותפים בענן הציבורי, באמצעות מודול Reseller. מהלך זה פותח בפני שותפים יכולת לספק שרותי מחשוב ענן ללקוחותיהם, ללא השקעה ראשונית, תוך הסתמכות על שרותי ענן מקומיים וללא נטילת סיכונים. שותפים עסקיים, המספקים שירותי מחשוב ורוצים לספק שירותי ענן ללקוחותיהם מוזמנים לקרוא עוד.

עמידה בתקן PCI בענן

מערכת הענן של טריפל סי עומדת בתקן אבטחת מידע PCI. בהמשך, מצורף לינק לאתר התקן אבטחת מידע PCI.

פאנל הניהול של הענן והאינטרנט בעברית

לכל לקוח שליטה על שירותי הענן ושרותי האינטרנט שלו במערכות, באמצעות פאנל ניהול. עד היום השימוש בפאנל היה רק בשפה האנגלית. פאנל הניהול תורגם לעברית. כל לקוח יכול לנהל את המשאבים ולראות את כל הנתונים בשפת הקודש. בנוסף המערכת תומכת ברוסית, צרפתית, ספרדית והולנדית.

VDI בענן: Citrix Service Provider

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה בענן הציבורי של טריפל סי וכוונת החברה להקים שרות VDI בענן, הוסמכה טריפל סי כ- Citrix Service Provider. ניסוי ראשון לשרות VDI בענן מתבצע בימים אלו וכניסת השרות לייצור מתוכננת לרבעון השני של 2012.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן