מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

שירותי Google Apps בענן טריפל סי

טריפל סי חתמה על הסכם לשיווק שירותי Google Apps מענן טריפל סי והחל מסוף חודש אפריל תתחיל להציע את השירותים ללקוחות הענן בישראל. השירותים יהיו חלק משירותי הענן של טריפל סי.
שירותי Google Apps הם שירותי דואר (מייל), שירותי דיסק שיתופי וכן עריכת מסמכים בענן המוגשים ללקוחות עסקיים מבית היוצר של Google, בגישה מדפדפן ומכל מכשיר המחובר לאינטרנט. השירותים הכלולים בחבילה הם: Gmail, Calendar, Docs, Talk, Drive, Sites, Video והם מאופיינים בעיקר ע"י שטח אחסון רחב.

רשת תקשורת מתקדמת עבור חברת ריקור

ריקור הינה מובילה עולמית בפיתוח, עיצוב וייצור של מקררים מיניאטוריים למערכות אלקטרו-אופטיות ממוזערות, דלי-הספק, נפח, משקל ובייצור מערכת דיאגנוסטיקה לייצור חצאי מוליכים ותאים סולאריים. החברה מספקת יחידות קירור מתוצרתה לתעשיית האלקטרואופטיקה הישראלית והבינלאומית ובין לקוחותיה נמנית NASA תעשיית החלל האמריקאית.הגנה והאצת אתרים עם שרות CloudFlare

טריפל סי חתמה על הסכם לשיווק שירותי CloudFlare מענן טריפל סי והחל מסוף חודש אפריל תתחיל להציע את השירותים ללקוחות הענן בישראל. השירותים יהיו חלק משירותי הענן של טריפל סי - תחת חשבון וכלי ניהולי אחד.
CloudFlare הינו שירות להגנת אתרים ולהאצתם. מרגע הפעלת השירות, תעבורת אתר האינטרנט מנותבת דרך רשת גלובלית חכמה, אשר מבצעת אקסלרציה לשליחה ולטעינה של דפי האינטרנט ע"י מבקרים באתר (גולשים), בכך - הגלישה נעשית מהירה יותר ובביצועים טובים יותר באופן אוטומטי. השירות כולל גם חסימת איומים, בוטים, תולעים, סורקים ועוד איומים שונים ובכך מגן על האתר וחוסכת תעבורה "רעה" לאתר האינטרנט.

רשת תקשורת בטוחה לחברת הביטוח הפול

התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה ("הפול") בע"מ הוקם בשנת 2002 באישור המפקח על הביטוח ותפקידו לטפל בכל נושא ביטוחי החובה בישראל אשר טופלו בעבר ע"י חברת הביטוח אבנר. חברת "הפול" בחרה בחברת טריפל סי כספקית התקשורת שלה לאחר בחינה של מספר פתרונות של חברות תקשורת וספקיות אינטרנט מהמובילות בשוק.הרחבת היצע שמות המתחם לרישום euroDNS

טריפל סי מרחיבה את אפשרויות הרישום של שמות מתחם (Domain) עם euroDNS החל מסוף חודש אפריל ותשלב את השירותים ללקוחות הענן בישראל. השירותים יהיו חלק משירותי הענן של טריפל סי - תחת חשבון אחד וכלי ניהולי אחד.
שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן