מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

הפניקס הצטרפה לשרותי האינטרנט של טריפל סי

חברת הביטוח הישראלית הפניקס, בחרה בטריפל סי כספקית שרותי האינטרנט של החברה. המעבר התבצע במשותף, על ידי מומחי התקשורת והאינטרנט של טריפל סי ואנשי התקשורת של חברת הפניקס. השרות נועד לקשר את העובדים והלקוחות של חברת הפניקס לשרותי החברה ברשת, בצורה מהירה ויעילה באמצעות גישה לאינטרנט בקו תמסורת, בעל רוחב פס גבוה במיוחד.מנרב מקטינה סיכונים עם DR בטריפל סי

קבוצת מנרב פועלת בתחומי הנדל"ן, התשתיות והתעשייה, עם ניסיון רב שנים, ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, בעוצמה פיננסית ובמעוף ניהולי. כל אלה מאפשרים לקבוצה לבצע פרויקטים רבים ומורכבים בישראל ובכל רחבי העולם. לחברה לקוחות גדולים בכל ענפי המשק והיא משתפת פעולה עם החברות המובילות בישראל ובחו"ל. עוצמותיה הטכנולוגיות, המקצועיות והפיננסיות, מאפשרות למנרב לבצע פרויקטים רב-תחומיים במהירות וביעילות, תוך ניצול יכולות ניהול תפעוליות וארגוניות, בעזרתן מתאימה מנרב לכל לקוח פתרונות איכותיים, בהתאם לצורכי הפרויקט.

הרחבת שירותי הענן של טריפל סי

טריפל סי מפעילה שרות ענן המבוסס פלטפורמה מתקדמת של חברת Parallels. בימים 4-6 בפברואר, התקיים בלאס וגס הכנס השנתי של חברת Paralles ובו השתתפו מעל 1,000 משתתפים מפעילי שירותי ענן מכל רחבי העולם. בכנס השתתפו 6 (שישה) נציגים מטריפל סי, וקיבלו ידע רחב על שיפור המערכות המהוות את פלטפורמת הענן כמו גם קשרים עם ספקי ענן אשר פיתחו ממשקים מיוחדים לפלטפורמת Parallels. חברות כמו google, IBM, Dell ואחרות, מאפשרות לענן של טריפל סי לספק ללקוחות שירותי ענן נוספים בשקיפות ובאופן אוטומטי.

ירון אלדר ושות' בוחרים בענן הציבורי של טריפל סי

משרד עורכי הדין, המונה בין היתר את ירון אדלר, פלר, שורץ ושות', בחר בטריפל סי לאספקת פתרונות ענן, אינטגרציה, שרותי אינטרנט ותשתית. למשרד שני סניפים הממוקמים בחיפה ורמת גן, סה"כ כ-15 משתמשים. במשרדי החברה הותקנו תחנות עבודה יחודיות בתצורת Thin Client, עבודה בתצורה זו מוזילה עלויות של רכישה ותחזוקה. החיבור מתבצע ישירות לענן הציבורי של טריפל סי והכל תחת הקשחות כבדות ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

שותפי ענן ברחבי העולם

טריפל סי מספקת שרותי ענן ללקוחות בכל רחבי העולם. משתמשים פעילים רשומים החל מסין והודו במזרח, דרך מדינות רבות באירופה וכלה בקנדה, ארצות הברית וארגנטינה שבמערב. רוב השרותים מסופקים ישירות לבית הלקוח, אך חלק מהשרותים מסופקים על ידי שותפי ענן. שותף ענן מיוחד, שפועל במזרח אירופה, הוא Tier4Hosting, אשר מפעיל מודול Silver בענן של טריפל סי. חברת Tier4Hosting שנוסדה בשנת 2011, הינה ספקית מקצועית של שרותי IT, אשר עונה על דרישות של עסקים מודרניים. החברה מספקת שרותים ופתרונות ללקוחות מתקדמים מבחינה טכנולוגית, במזרח אירופה ומתמקדת בעיקר בשווקים קטנים יותר, כמו אוקראינה, מולדובה ורומניה.

מבזקים

מספר מבזקים בנושאי מתקן, תקשורת, אירוח וענן:
- התקנת מערכת DR לשלה שירותי בריאות (חברת בת של שב"כ).
- ספורט מגובה... מטריקס התקינה בטריפל סי מערכת DR עבור בריכת גורדון.
- התקנת תת-ענן אפריקאי ליבשת השחורה בשיתוף חברה מקומית בגאנה.
- שיתוף פעולה עם נט-צח לאספקת שירותי סינון אינטרנט למגזר הדתי.
- חברת Experis BI מכשירה את דור העתיד של תוכניתני BI,
  במעבדות המבוססות על בסיס נתוניםSQL  ענק, המאפשר
  לעובדים לעבוד על פרויקטים אמיתיים מהתעשייה."

- הענף העסקי של קיבוץ עין חרוד אחוד לרבות המפעלים ריקור ופלבם,
  הפעילה רשת תקשורת וקישור לרשת האינטרנט עם טריפל סי כספק אינטרנט.

- קומברס מגדילה את מערכות ה- p System שלה בענן.
- נס מפעילה כיתות לימוד בענן.


חג אביב שמח
Pesah

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן