מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

קמפיין טלוויזיה: "ענן של טריפל סי... זה לא בשמיים"

במהלך חודש נובמבר עלתה טריפל סי לראשונה בקמפיין טלוויזיה חדש, שמטרתו יצירת מודעות ברמה ארצית של טריפל סי כספקית שרותים ברמה גבוהה ובמחירים מאוד אטרקטיביים. הקמפיין מבוסס על הסלוגן: "הענן של טריפל סי... זה לא בשמיים" ומתרכז בשירותי אינטרנט, ענן ושירותים נלווים, כמו DR ואירוח. החברה החליטה להתמקד בפרסום שרותי הענן וה– DR (התאוששות מאסון), כיוון שהענן הוא הגרעין העיקרי, וסביבו שאר הפעילויות, כולל תקשורת, אירוח ועוד. בימים אלה של עננות מלחמה באופק, מספקת טריפל סי שרותי DR במחיר סביר, על מנת לשמור על כל המידע של הלקוחות ולאפשר המשכיות עסקית.

חברת אל על בחרה בפתרון הענן הציבורי העברי של טריפל סי

טריפל סי נבחרה לספק לאל על, חברת התעופה הלאומית, שירותי תשתית ענן כבסיס לספרות המקצועית המשמשת את צוותי תחזוקת המטוסים ברחבי העולם. רפי דבוש, מנהל תשתיות מחשוב, אל על: "השימוש בפתרון הענן של טריפל סי הוכיח שהענן הופך להיות בשל יותר והוא מתחיל לאותת לארגונים בדבר ההצדקות העסקיות הטמונות בו."

עדכוני מחירים בתשתיות הענן

במהלך אוקטובר ונובמבר בוצעו עדכוני מחיר (ירידות ברובן המוחלט) בשירותי התשתית של הענן - שירותי vCloud ושירותי VM. מחיר שרות סביבת vCloud על כל חלקיה ירדו, כמו גם שרתי ה - VM עם מערכות הפעלה מסוגים שונים.
כל הלקוחות החדשים ייהנו ממחירים אטקרטיביים יותר משרתים בענן. יתרה מזו, כל הלקוחות ייהנו מהפחתות המחיר, גם אלה שרכשו שרת במסלול ארוך טווח כלשהו – חצי שנה, שנה, שנתיים או שלש. במקום להמתין לירידת המחיר בזמן חידוש המנוי, מפעיל הענן את ירידות המחיר על כל הלקוחות. החל מהחיוב הקרוב ייהנו כל הלקוחות מהמחירים המופחתים.

שרות Symantec בענן

טריפל סי מציעה את מערכת האבטחה Endpoint Protection מבית Symantec כשירות בענן. המערכת, שהינה הראשונה בתעשייה לשלב הגנה על מחשבים אישיים (PC) ושרתים, מגנה על נכסים קריטיים מפני איומים זדוניים המגיעים בצורת "דואר זבל", כל זאת ביעילות ובמהירות גבוהות במיוחד, הודות לטכנולוגיית Symantec Insight, המאפשרת רמת אבטחה גבוהה לנקודות הקצה.

הפייסבוק על הענן שלי !

הצטרפו אלינו, לדף הפייסבוק של טריפל סי !
הבמה שלכם לשאול, להתעניין וסתם להעביר את הזמן...
לחץ כאןמבזקיםלקוחות DR חדשים במתקן טריפל סי:
- מנרב קבוצת חברות לבנייה
- קרן קיימת לישראל
- אפסילון בית השקעות

לקוחות חדשים בענן טריפל סי:
- Zer4U
- האקדמיה של מלאנוקס
- טלאול שרותי Contact Center
- איחוד האמירויות (בקרוב בענן טריפל סי)

לקוחות חדשים במתקן טריפל סי:
- יהלומי פנטה
- רסנר תוכנות לוגיסטיות
- פלאש תאורה
- נטלי שרותי טיפול נמרץ

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן