מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה

חדשות טריפל סי

לקוח יקר,

קצת מחדשות טריפל סי מחשוב ענן מהתקופה האחרונה:

אני מאמין במחשוב ענן

מחשוב בענן הוא עובדה, הוא כאן כדי להיות חלק מחיינו והוא לא הולך לשום מקום. מספר נקודות של אני מאמין, הכוללות התייחסות ל: ההחלטה – האם היא "אם" או "מתי" ?, הדרך לענן, תפקיד המנהל, הענן הנכון – ומהי השפעת האוטומציה על איכות הענן ? והמחיר. כולן "אני מאמין" של טריפל סי מחשוב ענן בנושא מחשוב הענן.

פתרון SAP Business One כשירות בענן

בימים אלה, עלה פתרון SAP Business One כשרות בענן. טריפל סי תשלב את פתרון ה- ERP הפופולארי והמוביל בישראל ובעולם, כשירות SaaS (תוכנה כשרות) על גבי ענן החברה. השירות מיועד לעסקים קטנים: בין 3 ל- 30 משתמשים ובמסגרתו יוצעו חבילות אטרקטיביות, במחיר ממוצע של פחות מ- 200 ₪ לחודש למשתמש. ישראל הינה המדינה השלישית בעולם שמתחילה ביישום המודל העסקי החדש של SAP.

שרותי ענן פרטי בענן ציבורי vCloud

שירותי vCloud בענן טריפל סי מאפשרים לארגונים לבנות ולנהל מרכזי נתונים וירטואליים מאובטחים על תשתית ענן בביטחון וביצועים גבוהים עם קיבולת מחשוב נרחבת ואפשרויות חיוב גמישים. שירותי vCloud של טריפל סי מבוססי שרתים ומערכי איחסון חדישים ובקדמת הטכנולוגיה עם מתגי תקשורת בעלי השהיה (latency) נמוכת קישוריות בתצורת קלסטר יתיר לחלוטין. שירות vCloud בענן טריפל סי מספק ללקוח שליטה מלאה על תשתית ה- IT.

שרות הגנה קומיטרי (ללא תשלום)

שרות Customer Protector של חברת Comitari הינו המוצר המתקדם בעולם להגנת פרטיות וניסיונות גניבה של פרטים אישיים מחשבונות מייל, חשבונות בנק, פייסבוק, ולכל סביבת האינטרנט בכלל (כגון: גניבת סיסמאות, גניבת לחיצות עכבר, גניבת קבצים ועוד).

אמנת שרות

כל עובדי ומנהלי טריפל סי מחשוב ענן, מאמינים באיכות השרות ופועלים להעלאת רמת השרות תוך שאיפה ל- "מצויינות בשירות", ולמתן שירות מקצועי מיטבי עם איכותיות ביצוע גבוהות. במסגרת זו, חתמו כל העובדים והמנהלים, על אמנת שרות, בה כולם מתחייבים להעניק ללקוחות החברה מצויינות בשירות, במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל תחומי הפעילויות: מערכות מחשוב, ענן, אינטרנט ואירוח.

כבל תת ימי חדש

בקרוב יחובר כבל תת ימי חדש נוסף למתקן טריפל סי. הכבל יאפשר שרות במהירויות גבוהות יותר, נפחי תעבורה גדולים יותר ויתירות גבוהה בתקשורת לחו"ל.

מודול ריסלר לשותפי ענן

בחודשים האחרונים מופעל בהצלחה מודול ריסלר עם מעל 20 שותפי ענן. השותפים מקבלים אפשרות גישה לענן שלהם על הענן הציבורי, ומספקים שירותים ללקוחותיהם תוך שליטה מלאה על המשאבים, התמחור והניהול.

תת ענן ליבשת הקרובה

בקרוב יוקם תת ענן של ענן טריפל סי, שיספק את שירותי הענן באירופה. השרות יאפשר הצעת שירותי ענן ברמת שרות גבוהה באירופה, בפרט לבתי תוכנה הרוצים לקבל נגישות ללקוחות ביבשת בעלויות נמוכות.

שלכם, עובדי טריפל סי.
   צוותי המחשוב, הענן, התקשורת, האינטרנט והמתקן.

footer

להורדה מרשימת התפוצה אנא לחץ כאן