מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > טריפל סי מתחברת לכבל התת-ימי החדש של טמרס טלקום ומובילה מהפכה במחירי האינטרנט

טריפל סי מתחברת לכבל התת-ימי החדש של טמרס טלקום ומובילה מהפכה במחירי האינטרנט

מערכת ספונסר - ספונסר

02/04/2012

למקור הכתבה: לחץ כאן

ספקית האינטרנט ומחשוב הענן טריפל סי מצטרפת למהפכת הכבל התת ימי של טמרס טלקום (Tamares Telecom). שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה רב שנתי, לשימוש בכבל התת ימי הגדול ביותר, שנפרש בין ישראל ליבשת אירופה, ברוחב פס של 10 ג’יגה, כקו החיבור הראשי לתשתית האינטרנט של החברה לחו"ל. בשיתוף הפעולה עם טמרס טלקום מכריזה טריפל סי על השלב הבא בפעילותה להוזלת עלויות התקשורת העסקית, לארגונים המחוברים לאינטרנט באמצעות קווי תמסורת.
 
חיבור טריפל סי לכבל התת ימי של טמרס טלקום בוצע במהלך חודש מרץ, ישירות אל מתקן הנחיתה של הכבל בחיפה, באמצעות סיב אפל (Dark Fiber). במהלך הימים האלה, ביצעו בטריפל סי בדיקות עומסים לכבל ובסוף אפריל צפויה החברה לפתוח את התעבורה לשימוש לקוחותיה. עם פתיחת התעבורה מכריזה החברה על מבצע מחירים אטרקטיבי לחבילה משולבת עבור קו תמסורת וספק אינטרנט לעסקים. במסגרת המבצע יוכלו לקוחותיה העסקיים של החברה ליהנות מהוזלה משמעותית של מחיר הגלישה באינטרנט על גבי קווי תמסורת קיימים, או בשדרוג בתוספת מחיר קטנה. עוד תציע החברה שירות של ייעוץ, ותכנון רשת התקשורת על ידי מומחי תקשורת בעלי ניסיון רב, ללא תוספת תשלום.
 
החיבור לכבל תת ימי של טמרס טלקום, בנוסף לחיבור הכבל הקיים של טריפל סי לחו"ל, יהנו לקוחות טריפל סי מגלישה באינטרנט הבינלאומי (41841.95%) המהיר בישראל ומשיפור של עד 50% בביצועים, בהשוואה לפתרונות הקיימים כיום בשוק. בחברה מאמינים כי צעד זה יאפשר ללקוחות רבים להגדיל באופן משמעותי ובעלות נמוכה את רוחב הפס עליו הם גולשים באינטרנט, גם לכאלו אשר עד כה נמנעו
לעשות (549.40%) זאת, בשל העלויות הגבוהות.
 
רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "המדיניות של חברת טריפל סי הייתה ועודנה שאיפה מתמדת להוזלת מחירי האינטרנט לצרכן הפרטי והעסקי. במסגרת מדיניות זו טריפל סי הייתה החברה הראשונה בישראל שביטלה את התחייבות הלקוח וקנסות היציאה למגזר הפרטי עוד הרבה לפני החוק החדש של משרד התקשורת, ויזמה מודל תשלום "שלם לפי שימוש" לשירותי אינטרנט בתמסורת למגזר העסקי".