מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > חברת טריפל סי תציע את פתרון SAP Business One כשירות בענן

חברת טריפל סי תציע את פתרון SAP Business One כשירות בענן

מערכת ספונסר - ספונסר

13/12/2011

למקור הכתבה: לחץ כאן

טריפל סי, חברת מחשוב הענן המובילה בישראל, חתמה בימים אלו על הסכם חדש לשיתוף פעולה עם חברת SAP ישראל, במסגרתו תציע את פתרון SAP Business One כשרות בענן. חברת טריפל סי תשלב את פתרון ה- ERP הפופולארי והמוביל בישראל ובעולם, כשירות SAAS (תשלום פר שימוש) על גבי ענן החברה. השירות מיועד לעסקים קטנים: בין 3 ל- 30 משתמשים ובמסגרתו יוצעו חבילות אטרקטיביות, הכוללות כלים לביצוע תהליכים תפעוליים וניהוליים בעסק, דוגמת: ניהול פיננסי, ניהול מחסנים, ניהול רכש, ניהול מלאי, תכנון רכש וייצור (MRP)ניהול ייצור, בנקים, ניהול מכירות, ניהול קשרי לקוחות (CRM) ועוד. ישראל הינה המדינה השלישית בעולם שמתחילה ביישום המודל העסקי החדש של SAP. ניתן יהיה להשתמש בפתרון SAP Business One במחיר ממוצע של פחות מ- 200 ₪ לחודש למשתמש, לעומת רכישת המוצר בעלות של כ- 500 יורו בתוספת של 10% לשנה עבור עדכוני גרסאות. מעבר לכך מציע המודל החדש של טריפל סי, חיסכון ברכישה וניהול חומרה, חיסכון בעדכון גרסאות ועוד.

השירות, במתכונתו החדשה, יאפשר גם לעסקים קטנים להשתמש במוצר שהיה עד כה נחלתם של ארגונים בינונים וגדולים בלבד. כל זאת ללא השקעה כספית גדולה בתשתיות המחשוב, הנדרשות להפעלת הפתרון וללא צורך בתחזוקה שוטפת שלו. בנוסף, יוכלו הלקוחות להוסיף או להוריד מודולים או משתמשים, בהתאם לצרכים המשתנים בארגון, תוך חסכון ניכר בעלויות רישוי קבועות.
מנכ"ל טריפל סי מחשוב ענן, רמי נחום: "שיתוף הפעולה עם חברת SAP ישראל הוא נדבך חשוב באסטרטגיה של החברה, השואפת לשמר את מעמדה כספק המוביל של פתרונות ענן בישראל." עוד הוסיף רמי כי "טריפל סי מספקת ללקוחותיה פתרונות מלאים, על פי מודל תשלום פר שימוש, החל משרתים וירטואליים, וכלה בסביבות מוגדרות של משאבי מחשוב, אותן מנהל הלקוח באופן עצמאי לחלוטין כולל יכולות גידול וקיטון, כמו גם שירותי דיסק, גיבוי ודואר. הוספת פתרון SAP Business One לחנות הענן שלנו, היא תוספת מבורכת ללקוחות הקיימים שלנו, כמו גם לשוק רחב מאוד של לקוחות שהיו רוצים לעבור ל -SAP Business One ועד היום לא יכלו להרשות לעצמם. טריפל סי תמנף ותשתף פעולה עם שותפי היישום הקיימים של SAP Business One אשר צברו ידע וניסיון רב בעשר השנים האחרונות ".