מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > טריפל סי תציע את SAP Business One כשירות בענן

טריפל סי תציע את SAP Business One כשירות בענן

כתב כלכליסט - כלכליסט

13/12/2011

למקור הכתבה: לחץ כאן

טריפל סי חתמה בימים אלו על הסכם חדש לשיתוף פעולה עם סאפ ישראל, במסגרתו תציע את פתרון SAP Business One כשרות בענן. חברת טריפל סי תשלב את פתרון ה-ERP הפופולארי כשירות SAAS (תשלום פר שימוש) על גבי ענן החברה.

השירות מיועד לעסקים קטנים הכוללים בין שלושה ל-30 משתמשים, ובמסגרתו יוצעו חבילות הכוללות כלים לביצוע תהליכים תפעוליים וניהוליים בעסק, דוגמת ניהול פיננסי, ניהול מחסנים, ניהול רכש, ניהול מלאי, תכנון רכש וייצור (MRP) ניהול ייצור, בנקים, ניהול מכירות, ניהול קשרי לקוחות (CRM) ועוד. ישראל היא המדינה השלישית בעולם שמתחילה ביישום המודל העסקי החדש של סאפ.

מנכ"ל טריפל סי מחשוב ענן, רמי נחום: "שיתוף הפעולה עם סאפ ישראל הוא נדבך חשוב באסטרטגיה של החברה, השואפת לשמר את מעמדה כספק המוביל של פתרונות ענן בישראל. הוספת פתרון SAP Business One לחנות הענן שלנו, היא תוספת מבורכת ללקוחות הקיימים שלנו, כמו גם לשוק רחב מאוד של לקוחות שהיו רוצים לעבור ל-SAP Business One ועד היום לא יכלו להרשות לעצמם".

רמי מנחם, מנהל פעילות SAP Business One בסאפ ישראל: "מודל SAP Business One בענן הוא מודל עסקי חדש בסאפ. בחרנו בטריפל ס' להובלת המהלך , מתוך אמונה שנדרש שחקן חזק, עם יכולות רחבות בתחום ה-IT, על מנת לספק ללקוחותינו העתידיים פרוטפוליו רחב של מוצרים מבוססי תשלום על פי שרות נצרך".