מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > עידכוני מחירים תשתית

עידכוני מחירים תשתית

טריפל סי - טריפל סי

26/01/2014

לקוח יקר,

בהמשך למכתב קודם בנושא עדכוני מחירים ללקוחות הענן, אנחנו רוצים להרחיב על ההסכם החדש עם מיקרוסופט להקמת שרות Azure, על כנס ההשקה המתוכנן, ועל ההזדמנות שיש ללקוחות קיימים של תשתיות ענן טריפל סי, להיות הראשונים להשתמש בתשתית החדשה וליהנות ממחירים והטבות מיוחדות למשתמשים ראשונים.

הסכם להקמת שרות Azure
במסגרת ההסכם החדש, נבחרה טריפל סי להיות שותף בעל מעמד מיוחד, כאחד מ- 25 שותפי Microsoft Cloud OS Network בעולם. כל השותפים יקימו שירותי Azure מקומיים ברחבי העולם, ויציעו את השרות במסגרת רשת ענן שניתן יהיה בעתיד לעבור מענן אחד למשנהו (תוך שלש הקלקות עכבר), וכך ליהנות משירותים של ספקי ענן בעולם והקמת שירותים מקומיים בכל רחבי הגלובס. היתרונות של שירותי Azure על תשתית בישראל המסופקים ממתקן טריפל סי כוללים שרות מקומי עם תעבורה מקומית ובמחירים נמוכים במיוחד.

כנס הכרזה והשקה של שרות Azure
במסגרת ההסכם החדש, מתוכננת השקה של שרות תשתית Azure, הכולל שימוש בוירטואליזציה של מיקרוסופט במחירים נמוכים ממה שיש היום בענן והנחות מפליגות על שימוש בחלק מהתוכנות מיקרוסופט. ההכרזה מתוכננת בכנס בסוף פברואר 2014 (למעוניינים בפרטים על הכנס – נא להחזיר מייל).

משתמשים ראשונים בשרות Azure
למתכננים פרויקטים חדשים ונוספים על הענן, מחירי תשתית Azure עם וירטואליזציה Hyper-V יהיו נמוכים אף יותר. לקוחות ראשונים על תשתית זו ייהנו ממחירים משופרים, הנחות והטבות מפליגות. ללקוחות קיימים תהיה עדיפות למתן הנחות והטבות אלה. השקת השרות מתוכננת לתחילת מרץ (למעוניינים להשתמש ראשונים בשרות וליהנות מההטבות הכי גדולות – נא להחזיר מייל).

אנחנו לשרותכם לפרטים נוספים.
צוות ענן טריפל סי מחשוב ענן.