מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > קומברס בוחרת בענן הציבורי של טריפל סי

קומברס בוחרת בענן הציבורי של טריפל סי

טריפל סי - טריפל סי

16/10/2012

חברת קומברס (Comverse), ספקית פתרונות התוכנה המובילה בעולם, בחרה בטריפל סי לאספקת תשתית לשרותי המעבדות. במסגרת פרויקט רב שנתי תספק חברת טריפל סי מגוון שרותי תשתית מתקדמים ומבוססי ענן עבור מאות משתמשי צוותי הפיתוח בחטיבת ה- Billing של קומברס ברחבי העולם, תוך גמישות מלאה המותאמת לגידול או לקיטון הפעילות העסקית, באופן המאפשר חסכון בעלויות וניצול יעיל של משאבים.

חברת קומברס החליטה לבחור בחברת טריפל סי בעיקר בזכות רמת השרות והשרידות הגבוהות ובזכות השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת גמישות ללא הגבלה תוך שליטה מלאה בניהול וחיסכון ניכר בעלויות הקפיטליות. במסגרת ההסכם תספק טריפל סי את מגוון השרותים על גבי קו תמסורת ברוחב פס של 100M המסופק על ידי קומברס, תוך אחריות מלאה של טריפל סי על התשתיות עד רמת המערכת וברמת אבטחה גבוהה ביותר, בתקן המחמיר 27001, בלווי הגנה של תוכנת "חומת אש", הן מצד טריפל סי והן מצד קומברס.

המשתמשים, ביניהם מאות עובדי צוותי הפיתוח בחטיבת ה- Billing של קומברס ברחבי העולם, לרבות ארה"ב, הודו וישראל, ייהנו מצדם מתמיכה מלאה הניתנת ממתקן קומברס ברמת החייל וממתקן טריפל סי בפתח תקווה, זאת נוסף לשימוש האישי בממשק הניהול העצמאי. בשלב ראשון יסופקו השרותים לחטיבת ה- Billing בלבד ובשלב שני יבחנו בקומברס את הרחבת השרותים גם למחלקות נוספות.

רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי: "יתרונה המרכזי של התשתית מבוססת הענן של טריפל סי, הוא בכך שהיא ערוכה לתת מענה מאובטח לארגונים גדולים דוגמת קומברס, כל זאת בגמישות מלאה ובעלויות נמוכות, ללא הצורך להתעסק במורכבות הטכנולוגית ובהוצאות הכרוכות בדרך כלל בפרויקטים כאלו".

נעם ליילה, סמנכ"ל תשתיות IT ושרשרת אספקה של קומברס: "אחרי שנים של עבודה משותפת, טריפל סי, כספק מוביל, יעיל וגמיש, מהווה עבורנו שותף אמיתי לפריצות דרך טכנולוגיות, דוגמת המעבר לשרותי ענן".

דן אלטהולץ, מנהל תחום רכש חומרה בחברת קומברס: "בחרנו בפתרונות הענן של טריפל סי מאחר והם מציעים לנו שרותים מתקדמים מבחינה טכנולוגית ללא הצורך בהוצאה קפיטלית ניכרת. השימוש בענן של טריפל סי מאפשר לנו ליהנות משרות מאובטח וזמין, תוך ניהול יעיל של משאבים וגמישות אופטימלית המותאמת לגידול או לקיטון בפעילותנו".

בוריס שקולניק, מנהל פעילות מעבדות גלובליות בחברת קומברס: "יתרונותיו הטכנולוגיים של הפרויקט ברורים: טריפל סי מאפשרת לנו שימוש בשרתים מתקדמים מסוג AIX וצריכת שרותי מחשוב On Demand בעלויות נמוכות ובגמישות מקסימלית המתאימה מאוד לאופי עבודתם של צוותי הפיתוח של קומברס".