מחשוב ענן, שרת בענן, אירוח בענן - טריפל סי
eng heb Separate פאנל הניהול תיבת הדוא''ל Separate FaceBook LinkedIn Twitter Instagram Google YouTube wikipedia Separate מכירות 6400* או לפנייה Separate שרות ותמיכה 6440* או לפנייה
דף הבית > עיתונות > גלישה בטוחה מבית PureSight

גלישה בטוחה מבית PureSight

טריפל סי - טריפל סי

16/10/2012

בעקבות החלטה שהתקבלה על ידי שר התקשורת, בדבר אחריות הספק ליידע את מנויי האינטרנט על הסכנה בדבר תכנים פוגעניים באינטרנט, חברת טריפל סי וחברת PureSight משתפות פעולה ומספקות ללקוח את תוכנת PureSight הנועדה להגן על ילדיכם ולאפשר להם לגלוש באינטרנט ללא פחד מחשיפה לתכנים פוגעניים.

תוכנת PureSight הינה תוכנת סינון ובקרה ייחודית ואינטליגנטית הפועלת כנגד חשיפה לתכנים בלתי ראויים באינטרנט ומאפשרת לילדיכם לגלוש ללא פחד מחשיפה לתוכן פוגעני. התוכנה מספקת פתרון מעשי, קל ואינטואיטיבי וההצטרפות לשרות פשוטה ונוחה וניתנת לביצוע בקלות על ידי הורדת התוכנה למחשב.

השרות ניתן לבחירה מתוך שתי גרסאות. גרסה חינמית לסינון בסיסי וגרסה מלאה ועשירה בפונקציות כדוגמת גלישה בטוחה ברשתות חברתיות, הגנה מפני בריונים דיגיטליים, פורטל להורים ועוד, במחיר של 5.99$ לחודש. שתי הגרסאות ניתנות לרכישה, דרך האתר של טריפל סי, גם למנויי אינטרנט שאינם שייכים לחברת טריפל סי. בעתיד, בכוונת חברת טריפל סי לצרף את השרות של PureSight גם לחנות המקוונת שלנו עם מתן אפשרות לצרף את השרות במהלך רכישת חבילה גלישה.

אורי אזולאי, מנכ"ל PureSight: " אנו בחברת PureSight רואים את ייעודינו ביצירת כלים המאפשרים אספקת סביבת אינטרנט בטוחה לילדים, והמאפשרים להורים להפעיל מעורבות הורית בעולם הווירטואלי בנוחות ובאופן זהה לדרכים בהן הם עושים זאת בעולם האמיתי. שמחנו למצוא בחברת טריפל סי שותף לדרך ולחזון כמו גם רצון אמיתי לאפשר בסביבת אינטרנט בטוחה לילדי ישראל."

אמנון אלמוג, סמנכ"ל אינטרנט: "אנו בטריפל סי רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם חברת PureSight אשר מובילה את תחום הגנה על גלישת ילדים ברשת. שיתוף הפעולה מאפשר לנו להעמיד לרשות לקוחותינו חבילת תוכנה מהמתקדמת ביותר בתחומה להגנה על גלישת ילדים ברשת. התוכנה תוצע לכלל הלקוחות של טריפל סי באתר החברה ותאפשר ללקוחות להוריד את התוכנה אל המחשב באופן פשוט ביותר ע"י לחיצת כפתור."

לקבלת השרות בחינם לחץ כאן